Autor Zpráva
radim24
Profil *
Nejdříve omluva:
Ne, to není provokace. Právě jsem se zaregistroval, že se přihlásím do sekce Hosting, ale přihlášení mi nefunguje. Jednak nevím zda jsem se vůbec přihlásil (jako Radim240) a hlavně se tam nezobrazuje možnost Nové téma, ani po pokusu o přihlášení. Proto píšu sem. Administrace to klidně může přesunout pod ten Hosting a změnit autora na Radim240.

Pro neziskové stránky hledám hosting. Lidi pro které to dělám, si chtějí hosting nejdříve vyzkoušet zadarmo. Už jednou jsme se spálili na http://gigahosting.cz/. zaplatili jsme jim peníze, zřídili nám sice účet, a hosting, data jsem mohl nakopírovat jak na ftp tak na mysql, ale doménu nám dodnes nerozjeli. Navíc stále neodpovídali, ani na emaily, ani na telefony, pak jen sliby, ale ani po více než půl roce nám doménu nezprovoznili. Peníze si shrábli. Proto jistě pochopíte, že chceme jistotu.

Teď jsme se zaregistrovali pod pipni.cz.
tarif free (bez technické podpory)

máme založený zákaznický účet, založil jsem mysql databázi, ale po najetí do webového rozhraní pro mysql (mysqladmin) se mi nezobrazuje databáze. Navíc mě šokuje, že tam je verze 2.1 - stará jak svět. Dělal jsem dříve s myslqladminem na forpsi.com a tam měli podporu znakové stránky Win1250, to co mají na pipni..cz tam si nevyberu. Je tam na výběr jen CP1250, UTF8, LATIN5. LATIN7, CP 852, KEYBCS2, LATION2, LATIN1, a ještě nějaké, nevím co vybrat...

Doma mám Mysqlamdina 2.6 něco. Myslím, že je to staré, na novou verzi jsem se nedíval a mě jde o to, abych mohl importovat co největší množství příkazů sql.

Nyní budu přesouvat jeden web, redakční systém. Je tam hodně záznamů, musel jsem to všechno zálohovat, ale jak to dostat zpátky, když je tam omezený počet příkazů sql? Přesné čísla si teď nepamatuju. Vyexportované tabulky, nekoprimované, mají asi 163 MB.

Prosím vás o radu, protože s hostingy nemám moc zkušenost
Díky všem za ochotnou pomoc.

Radim
djlj
že tam je verze 2.1 - stará jak svět
Tak si tam nahraj vlastního PMA.
zimmi
CP1250 = WIN1250
radim24
Profil *
Díky, nevěděl jsem, že to jde. Ještě zjistit jak

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0