Autor Zpráva
Ivanka
Profil *
Mám problém s připojením kamery pomocí USB. V Tomto počítači se mi nezobrazuje kamera jako vyměnitelný disk, proto z ní ani nemůžu nic uložit na HDD. Nastavení kamery je v pořádku, zkoušela jsem i vyhledávání nového hardwaru a vše bez výsledku. Mám také nainstalovány potřebné programy dodané k úpravě a uložení videa. Pokud máte jakýkoli nápad, jak problém vyřešit, odpovězte prosím.
welis
Profil *
když kameru připojíš máš ji zaplou ?... fungují ti USB porty ?...
Ivanka
Profil *
kamera zapnutá je, USB porty by měly být v pořádku.
welis
Profil *
tak mě napada už jenom kabel jesi není špatnej (pokud máš vše nastavaný jak má být)
Ivanka
Profil *
Ten by taky měl být v pořádku, protože přes něj můžu prohlížet video přímo z kamery.
welis
Profil *
tak jinak už si ztoho někdy to video dostala ven ?.. nebo to zkoušíš prvně ?
Ivanka
Profil *
prvně
jaho
Profil
Pokuď je to staší kamera, která je ještě na kazety, tak z ní stáhneš video pomocí Windows Movie Maker -> digitalizovat video.
Ivanka
Profil *
Jo, je na kazety. Zkusím to přes Movie Maker. Zatím dík
welis
Profil *
4 jaho z toho co jsem pochytil sem mel za to ze to je digitální pač by se měla zobrazit jako další disk ..

4 Ivanka a není tam u kamerky navod ono každa kamera to má jinak..
Ivanka
Profil *
Jo, návod tam byl, ale to mi stejně nepomohlo. Jinak teď jsem něco přehrála přes ten Movie Maker a zatím to jde. Teda už je to aspoň v PC a dál už si s tím nějak pohraju. Tak moc dík, já dělala už zkoušela skoro všechno, ale jiný program mě fakt nenapadl.
Welis
Profil
Nj akorát příště napiš že to není digi :-) ja měl za to že to máš digitální ;)
Ivanka
Profil *
Jo, je digitální :-). Akorát s kazetama a ne s paměťovou kartou. Ale fkat dík ;-)
Welis
Profil
nj nejni zač
RomanS
Profil
Koupil jsem cameru Sony DCR-SR35E, v okamžiku kdy se má připojit k PC přes USB tak to hlásí chybu , nevíte někdo proč.Díky
Mike8748
Profil
RomanS
kdyz nereknes jakou chybu, co mas nainstalovany za ovladace,... tak ti nikdo neporadi
romans
Profil *
Chybu takovou že to nemůže najít hardware tzn. tu kameru, z toho vyplývá že tam žádné ovladače ještě není.
romans
Profil *
Ta chyba je v okamžiku kdy chce připojit HW, tzn. že žádné ovladače tam nejsou

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0