Autor Zpráva
Skeleton
Profil *
Do počítače si dostal vir, nainstaloval jsem si program Panda Antivirus, malwaru se zbavil, ovšem jedním z poškozených souborů, který byl smazán byl soubor shell.exe pod adresářem ,,Windows“. Pokaždé, když se přihlašuji, objeví se, že chybné hlášení, že systém tento soubor nemohl nalézt. Navíc, ještě, když tam vir byl, zmizely Ovládací panely, nelze se dosta ani do nastavení spořiče obrazovky – vždy se objeví hlášení,že kvůli bezpečnosti systému. Mám se obrátit na správce. Toto hlášení se ukazuje i když jsem přihlášen jako admin počítače. Vůbec nevím,co s tím mám dělat. Mohl by mi někdo poradit? Děkuji moc.
Morasino
Profil
Skeleton
Přeinstalovat windowsi.
Skeleton
Profil *
nestačilo by smazat Pandu?
Tomasss
Profil *
Pandu neznám, ale na základě zkušeností svých a ohlasů z nejrůznějších fór můžu doporučit NOD.

Teď k aktuálnímu stavu. Jestli ti v pc chybí soubor shell.exe, tak na tom odstranění Pandy nic nezmění, to snad dá rozum. Potřebuješ ten soubor. Jestli máš Win XP, tak použij ten co jsem ti dal na http://leteckaposta.cz/872096484 . Jestli máš Vistu, tak někomu řekni.

A doufej, že sis toho nesmazal víc.
janix
Profil *
pokud máš xp tak zkus aplikaci obnovení systému. Samozřejmně musíš obnovit stav systému ještě před napadnutím virem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0