Autor Zpráva
12
Profil *
Poradte nejaky freeware na hledani emailovych adres z webu dle klicovych slov + hromadne rozesilani na tyto adresy.
diky
PS: Nekdo tomu taky muze rikat spamovani ;-)
21
Profil *
doufám, že ti to nikdo neporadí :-(
Leinad
Profil
I Kdybych věděl, tak neřeknu.
Mike8748
Profil
>> PS: Nekdo tomu taky muze rikat spamovani ;-)
jak taky jinak? nastuduj si zakony
djlj
Profil
Taková témata by měli moderátoři mazat…
Maatees
Profil *
12
Já vím, ale neřeknu.
Nebo řeknu za 150 000 Euro.
12
Profil *
to all: no, tak hlavne, ze to vsichni vite... :-)
to Mike8748: tento zakon plati pro CR, EU, US a v jinych "civilizovanych" zemich, ale tyto zeme neni nase cilova skupina!!!
to djlj: Nechapu proc by to mel moderator mazat, email marketing se pouziva vsude ve svete, jen velke firmy (cti seznam, vodafone, telefonica atd.) si tyto emailove databaze kupuji, pokud jim nestaci jejich nasbirane od klientu...
to Maates: ja taky vim, za 80 dollaru se da koupit...ale ja chtel freeware, tudiz tech 150tis. EUR je trochu mimo misu, sorry
Mike8748
Profil
>> plati pro CR, EU, US a v jinych "civilizovanych" zemich,
a necivilizovany zeme pouzivaji email?

a ty zakony, plati na tebe, kdyz to budes z nektery z tech "civilizovanych" zemi odesilat

>>Nechapu proc by to mel moderator mazat, email marketing....
nic proti ale tobe na prvni pohle jde o spamovani, ne o marketing. tech 80 dolacu je skoro nic. jestli jako "marketingova firma" nemuzes investovat 80 dolacu, tak sis asi zvolil spatny zamestnani
Maatees
Profil *
ja taky vim, za 80 dollaru se da koupit...ale ja chtel freeware, tudiz tech 150tis. EUR je trochu mimo misu, sorry
Však za 100 000Eur ti poradím kde sehnat ten freeware.
12
Profil *
to: Mike8748
Chtel jsem vedet jestli ma smysl program kupovat, pokud existuji free alternativy je to snad zbytecne!
Jak ty, prosim te, muzes vedet, o co mi jde? ale hlavne, ti to muze byt ukradene!
Ptal jsem se na otazku, pokud nevim, tak se snad nevyjadruji...nebo to je nejaky novy trend v komunikaci?
ad civilizovane zeme: zopakuj si cestinu, pokud nevis, co znamenaji uvozovky!

ted uz jen od tebe cekam, ze me budes j*bat za diakritiku...
Railbot
Profil
12
No jde o to, že když bude támhle někde v Prdelákově legální loupení a ty se na způsob jak to nejlépe provést zeptáš tady, tak to není příliš košér, jelikož zde platných zákonů je to trestné. Stejně jako tvé spamování.
Leinad
Profil
Já bych věděl, jak takový program stáhnout. Asi ho máš v balíčcích:
rm -fr /

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0