Autor Zpráva
angita
Profil
Věděli byste, prosím, jak a kde si zařídit možnost Topování? To je to, co se používá u inzerátů, když chce inzerent za poplatek posunout inzerát dopředu. Nevíte, kde a jak se dá tato služba objednat?
Předem moc díky za jakoukoliv radu.
Zuzana
ninja
Profil
Musite specifikovat v jake sluzbe (inzertnim systemu) a na jakych strankach. Sklik, Adwords, Etarget, Billboard, katalogy, atp.


Obecne, lepsi pozice se ziskava vyssi cenou.
angita
Profil
Např. je to u www.bazos.cz. Když inzerent zveřejní inzerát (zadarmo a třeba na prodej štěňat) a po měsíci už je daleko, má možnost si inzerát topovat. To znamená, že na určité telefonní číslo pošle SMS. Tou SMSkou se mu strhne určitá částka a jeho inzerát se posune dopředu. A mě by zajímalo, kde se tato služba dá objednat. To znamená, že mě zajímá, kde si majitel internetového portálu objedná tuto službu, aby pro inzerenty fungovala.
Moc díky.
Zuzana
ninja
Profil
angita: Jde Vam tedy o SMS platby? Sluzbu poskytuje vice subjektu, napriklad: www.mobilniplatby.cz, www.mobilem.cz nebo www.pipeline.cz
angita
Profil
Jo, je to přesně ono! Tedy kromě www.mobilem.cz, tam to vypadá, že poskytují trochu něco jiného, ale ty zbylé dva jsou přesně ono!
Moc DÍKY!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0