Autor Zpráva
monTyFajn
Profil *
Ahoj, možná je to hloupé, ale chtěl bych se zeptat: jsem dohodnutý z vertgo4, že mi udělá stránky, zjistil jsem že je zdejším členem a našel jsem něco o tom, že nedodržel co slíbil ohledně nakodování ... viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=6 5533 co si o tom mám myslet? vím, že ho asi neznáte, ale nevíte, jestli tu nebylu víc takovýchto stížností?
Měsíček
Profil
Nic, dej mu šanci myslím, že kóduje dobře.
shaggy
Profil
Aj keď sa momentálne s ním hádam v jednej téme, myslím, že tu bol problém že išlo o dosť nevhodný návrh webu (pravdepodobne očakával niečo čo sa bude rozumnejšie navrhnuté) a z toho dôvodu nesplnil termín.
Ale to je môj osobný názor, nikdy som s nim nespolupracoval, ale myslím, že za tú cenu, akú pýta, dostaneš to, čo požaduješ (keďže koder, ktorý pracuje za vyššie sumy by tamtú stránku orezal a dokončil v priebehu dňa).
vertigo4
Profil
monTyFajn
hmm... fakt díky, o mně-beze mně. ...
Mistr
Profil
Proč jen jsou příspěvky kolegů monTyFajn a vertigo4 odeslány ze stejné IP adresy...? Že by si tady někdo, jak se říká, masíroval ego?
Railbot
Profil
Mistr
Třeba chtěl jen chudák zjistit jaký na něj tady máme názor. Tak teď už to ví :)
vertigo4
Profil
Mistr
říkal jsem si kdo na to první příjde...

Railbot
ano chtěl jsem jako chudák zjistit, jaký tady máte názor...

P.S. díky za pochopení
vertigo4
Profil
a omlouvám se Měsíčkovi a shaggymu za to, že naletěli; snad se tolik nestalo
Měsíček
Profil
njn .. mi hold nemáme přístup k IP adresám ;o)
miloskroulik
Profil *
a omlouvám se Měsíčkovi a shaggymu za to, že naletěli; snad se tolik nestalo

Nyní už alespoň vím, co si o Vás mám myslet...
Měsíček
Profil
Nyní už alespoň vím, co si o Vás mám myslet...

?
Gekon
Profil
Měsíček
Myslím si, že miloskroulik tím měl na mysli zadavatele tématu.

vertigo4
Nebylo by lepší se přímo zeptat? A vůbec, proč zkoumáš takové hovadiny?
miloskroulik
Profil *
?

Vám nevadí, že tu někdo pokládá naprosto zbytečné a matoucí dotazy? Mně tedy ano.
Měsíček
Profil
Nyní už alespoň vím, co si o Vás mám myslet...

Tahle věta se dá totiž vyložit dvěma způsoby:

1.) Jsi na nás naštvaný (na mně a na shaggyho).
2.) Vykáš a proto to míří na "Vás" jako na vertiga.

Tak pozor jak formuluješ věty .. jinak není problém, aby se tenhle thread smazal, účel byl přeci splněn.
Gekon
Profil
Měsíček
jinak není problém, aby se tenhle thread smazal

Fajn, smaž ho:)
Měsíček
Profil
A just ne :)
vertigo4
Profil
miloskroulik
A co si o mně myslíte? Že jsem vrah a zloděj? Že beru drogy?
Za to já nevím, co si mám myslet o Vás

Pro všechny
Nebylo to myšleno nijak, než zjistit, jestli to věc s tím nakodováním mě tu nějak neodsoudila :D... klidně bych se tu zeptal vlastní přezdívkou, ale asi tušíte, že je to blbost
ještě jednou se omlouvám a věřím, že se Měsíček na mně nenaštval...

P.S. Jinak bych chtěl podotknout, že většina z nás tu vystupuje pod přezdívkami, něktěří nejsou ani zdejší členové, takže vás nikoho neznám... odkud jste, jaké máte zájmy (kromě webdesignu a programování :d), kolik je vám let; nevím jak vypadáte a ani jak se jmenujete takže ještě jednou miloskroulikovi: myslet si o mně můžete plno věcí, ale vycházet z tohodle vlákna, jako svědectví o mé osobě, mi přijde legrační
djlj
Profil
monTyFajn
Myslím si o něm, že to je flákač. Nevěřím mu ani slovo.

:-)
Gekon
Profil
vertigo4
Svědčí o tobě to, že se pod jinou přezdívkou pokoušíš trapně zjistit, co si o tobě kdo myslí. Nevím jak u ostatních, ale u mě jsi tím klesl. Téma zamykám, pokud snad máš potřebu to dále rozebírat, napiš mi, téma odemknu.

— Kolega moderátor (S): Co toto téma spíš vymazat? —
— Kolega moderátor (Ch): Zamčení stačí. —
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0