Autor Zpráva
trpošek
Profil
Dobrý den,
uvažuji o prodeji webu www.pekarny.unas.cz, ale nemám představu o tom, za kolik se takové stránky dají prodat. Jsou spíše informační a důležité jsou proto texty a množství informací, ktere jsou na českém internetu jedinečné. Prosím vás tedy o prohlédnutí těchto stránek a doporučení ceny, za kterou bych je měl prodat. Denní návštěvnost je cca 400 - 500 unikátních IP adres.
Děkuji
none
Profil
200kč
Měsíček
Profil
100 - 200,-
Manq
Profil
Vzhledem k vysoké návštěvnosti a dobrým výsledkům v Googlu bych tipoval více, než dvě stovky.
Měsíček
Profil
Grafika / Kód si více než 200,- nezaslouží, umístění v SEO možná. I když kdo ví jak to doopravdy je ;)
armin
Profil
Pokud se nepletu pusobi zde jeden uzivatel ktery vykupuje domeny s pagerankem 3 a vyssim. Staci pohledat na tomto foru a pripadne ho kontaktovat.
Manq
Profil
I když kdo ví jak to doopravdy je ;)
Tak, snad vidím, že je na tom poměrně dobře.
trpošek
Profil
uznávám, že grafika a kód nejsou na moc dobré úrovni, ale jak jsem psal, na těchto stránkách je nejdůležitější obsah, který jinde nenajdete. Proto jsou tyto stránky tak navštěvované. Chápu, že zde jsou převážně webdesigneři a grafici, ale kód a grafiku opravdu hodnotit nepotřebuju ;-)
Timy
Profil
trpošek
A kolik bys za ten web chtěl?
trpošek
Profil
A kolik bys za ten web chtěl?
No myslím si, že proto, že to jsou řekl bych jedny z nejlepších stránek tohoto tématu, tak minimálně kolem 6000 Kč. Nabídku na koupi webu mám, ale cenu mám navrhnout .. proto jsem zde chtěl váš odhad ...
Railbot
Profil
Obsah může být sice unikátní (takový pdoobný ale najdeme na spoustě jiných webů), ale ten web prostě větší cenu než 1000,- nemá. Nemá vlastní doménu, vede na něj pouhých 231 odkazů, pozice v různém fulltextu vcelku špatné. Provedení už hodnoceno bylo. Chtít za to šestku je odvážné, ale žádný rozumný člověk ti za to zdaleka tolik nedá. Můj názor.
Pavliq
Profil
Možná by to koupila nějaká pekárna s tím, že použije doménu a hodí tam refresh na jejich stránky, ale za 6 000 :-/ příjde mi to moc najivní. AHoj
Měsíček
Profil
Mně připadá naivní ta najivita :)
Dranel
Profil
trpošek
Kdyby to bylo na svoji doméně a udělal by se zásah do kódu a grafiky, cena by se tak vzhledem k unikátnímu obsahu a návštěvnosti zvednout mohla.
Goumbik
Profil
Wow S-rank 53

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0