« 1 2
Autor Zpráva
Aleš Janda
Profil
Měsíček
je problém v tom, že složitější věci se v pythonu dělají opravdu složitě a tak to co udělá programátor v Pythonu za hodinu, může jednoduše udělat v jiných za polovinu času.

Například? (Nerýpu, normálně mě to zajímá ;-) )
Kromě nějakých speciálních knihoven, které by nemusely být pro Python dostupné, mě nic nenapadá. Naopak - napadají mě samé věci, které by byly v Pythonu jednodušší a mnohem rychleji udělané než v Javě/C# (nesrovnávám s PHP/Ruby/Perl).

Větší bída už je podle mě odlaďování velkých projektů.

Syntaxe je trochu zvláštní, ale některé konstrukce by se hodiy i jinde (např. cyklus s částí "else").
Měsíček
Profil
Tak z čistého Pythonu a z čistého C/C++ jsou třeba pěkné operace s poli, jinak, aby byl vidět opravdu rozdíl museli by se použít i další knihovny v C/C++ .. (třeba windows.h)

"Syntaxe je trochu zvláštní, ale některé konstrukce by se hodiy i jinde (např. cyklus s částí "else")."

Zvláštní je a i když jsem si to moc přál tak mi nesedla a nakonec jsem se uchýlil k Jednopísmenovým jazykům :), samozřejmě, že každý jazyk má něco do sebe, ale teď jde o to co programátorovi vyhovuje.
Zasyp
Profil *
Ja bych zase potreboval vedet, co byste doporucovali za jazyk na e-shop. Mel bych predstavu asi takovou, ze web by byl napsany v php, ale potreboval bych to provazat s nejakym ucetnim programem na automaticke tvoreni faktur z objednavek atd. To bych si chtel napsat sam, ale porad nevim, jak to udelat. Zda vse udelat v php nebo pouzit zvlast program a co by jste me doporuculi na tvorbu aplikaci, ktera umi komunikovat s mysql a jazyk by byl relativne snadny.
H13
Profil
Zasyp
Ja bych zase potreboval vedet, co byste doporucovali za jazyk na e-shop ... na automaticke tvoreni faktur z objednavek atd
PHP + XML

Eshop napsaný v PHP ti bude exportovat data ve formátu XML do účetního programu. Účetní programy mají popsané API toho, jak má vypadat struktura a data v XML, kterou pak následně zpracují
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0