Autor Zpráva
morpheus
Profil
zdravim mistni odborniky a prichazim s prosbickou o radu

Jaky poridit notebook v cenove relaci 15-25tis KČ bez DPH

Jedine podminky:
Min. 17" display
Plnohodnotna klavesnice
Pobezi cca 12-16hod denne, z toho cca dve tretiny pouze prace na internetu.
Ctecka pametovych karet vyhodou, ne podminkou
Dalsi veci jako bluethot, wifi, atd. jsou uz dnes asi samozrejmosti
Rad bych aby se moc neprehrival a nebyl moc hlucny vetrak.

Bude slouzit prevazne:
Prace s grafikou (corel draw, corel photopaint)
Prace kolem webdesignu kodovani sablon, programovani atd.
Prehravani multimedii, hudba, film
Obcas se na tom vypali nejake to cd or dvd, grabne nejakej film (opravdu jen vyjimecne)
Vydrz baterie neni az tak podstatna, pac to bude slouzit vice mene jako prenosne pracovni PC
Vic me momentalne nenapada.

Uprednostnuji intel pred amd, ale je to spise takovy muj neodborny nazor a rad si necham vysvetlit opak nebo rovnocennost.

Prosim o vase nazory z jakyh znacek vybirat, popr. jaky model , nebo naopak cemu se vyhnout . Pokud mozno i s oduvodnenim. (pevnost a spolehlivost pantu, zpracovani sasi, apod.)


dekuji za Vas cas
Zdeněk Košťál
Profil
Doporučuji www.vbi.cz
morpheus
Profil
Zdeněk Košťál

1. Pokud mi das aspon castecne odpoved na mou otazku, z ceho vybirat a ceho se vyvarovat, pak uvitam i podobne rady.

2. Mozna uz jsem dnes prepracovanej (preci jen uz je neco ke ctvrte hodine ranni), ale nejak jsem tam nenasel sasi se 17"kou displayem. ;-)
Gekon
Profil
morpheus
Nejsem si jistý, jestli je to přímo ten konkrétní model, ale má ho můj kolega a je s ním nadmíru spokojený. Využívá ho víceméně ke stejným účelům jako ty, má ho permanentně zapojený ve zdi, nehřeje, je téměř neslyšný, má moc pěkný strohý design a kupodivu se neškrábe.
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49234
Zdeněk Košťál
Profil
morpheus
Já si říkal že tam 17" určitě bude a že už si poskládáš nějaký slušný notebook, ale vážně tam není. V tom případě je můj předchozí příspěvek bezpředmětný.
morpheus
Profil
Gekon
neco na tom bude, pac na stejnej model(s drobnymi rozdily) jsem dostal doporuceni na jinem foru. Dekuju za reakci.

Jinak jsem jeste dostal doporuceni od kamarada na:

P200D-11L
a
Amilo Xa2528

tak ze uvitam dalsi pripominky, doporuceni ale i vseobecny nazor na jednotlive vyrobce(kvalita zpracovani, reklamace apod.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0