Autor Zpráva
Fondil
Profil
Nazdar,
tak jsem přemýšlel, když už jsem si udělal takový malý katalog, co na něm má být, aby byl dobrý.
Proto se vás ptám, co by mělo na katalogu, který by se vám líbil (nejen graficky) ?
Nebo jaký by měl být.
Přehledný, rozsáhlý, pěkný ....
Nechtěl bych to vztahovat jen na svůj katalog, takže to berte všeobecně.
Díky za každý nápad.
djlj
Profil
Katalog čeho? Zimních ponožek? Dámských podprsenek?
Fondil
Profil
:) Katalog webů s vyhledáváním.
koudi
Profil
Jak by měl vypadat nejlepší katalog ?

Přehledný, rozsáhlý, pěkný ....
Timy
Profil
Fondil
Tak se podívej na ty úspěšné…

Akorát si teda nemyslím, že má v dnešní době smysl dělat další katalog. Katalogů je mrtě, v praxi se jich používá minimum.
vertigo4
Profil
jedině nějaký specializovaný
djlj
Profil
Fondil
Mně by se nelíbil žádný, protože je nepoužívám. Dneska používá drtivá většina lidí jen vyhledávače… (Jinak každý nečte všechny tvé příspěvky, takže neví, že ty sis udělal někde nějaký katalog.)
ninja
Profil
Fondil: Zkuste zacit od tech, ktere jsou nejpouzivanejsi. V CR je to IMHO firmy.seznam.cz
Fondil
Profil
djlj: Jo chápu to. Právě proto přemýšlím o tom, jak to udělat, aby byli pro lidi zajímavý.
Nevyčítám ti žes nevěděl, že myslím katalog webů. Chápu to a omlouvám se, že jsem to neuvedl hned.
Fondil
Profil
ninja: Díky, to mě vůbec nenapadlo. Třeba se od nich nějak inspiruji :)
rammsteinmv
Profil *
Aby se mi líbil,tak bych chtěl,aby měl málo kategorií (nebaví mě hledat mezi 500 kategoriemi),uměl sám načíst meta tagy,nechtěl by jméno ani e-mail,přidal by tam stránku bez schvalování,stránka by se přidávala na jedné adrese bez nutnosti registrace a nenutil by mě umisťovat na stránku banner.
vertigo4
Profil
rammsteinmv
hmm myslím, že to s těmi metatagy není vůbec špatný nápad...
shaggy
Profil
rammsteinmv
aby měl málo kategorií
to by sa začínal podobať viac na vyhľadávací nástroj ako na katalóg - zmyslom katalógu je katalogizácia podľa určitých kritérií do daných skupín. A čím je tých skupín menej, tým je katalogizácia nepresnejšia a pre ľudí nepoužiteľnejšia (ak bude napr. grafika, hry... pod jednou kategóriou - počítače - bude to neprehľadné).

uměl sám načíst meta tagy
a to by bolo na čo dobré? Myslíš meta keywords a description? Veľa ľudí ich nepoužíva (keďže sa považujú za zbytočné), čiže by to význam nemalo. Alebo si myslel nejaké inteligentné generovanie kľúčových slov na základe obsahu? Ak by niečo také vymyslel, myslím že by bolo jedno, či by ten katalóg bol úspešný - tento nápad by mu zarobil veľké peniaze.

nechtěl by jméno ani e-mail,přidal by tam stránku bez schvalování,stránka by se přidávala na jedné adrese
vieš si predstaviť ten spam? Ten tvoj katalóg s málo kategóriami by sa stal nepoužiteľný ;-)

bez nutnosti registrace
poznám také, kde sa nemusíš registrovať.

nenutil by mě umisťovat na stránku banner
to ťa nenúti žiadny (seriózny) katalóg... vlastne som sa s tým ešte nestretol (aby ma do toho nútili).
rammsteinmv
Profil *
to ťa nenúti žiadny (seriózny) katalóg... vlastne som sa s tým ešte nestretol (aby ma do toho nútili).
Třeba oncz.net. A když jsem na něj kdysi dal odkaz s rel="nofolow" (používal jsem blog.cz a ten to přidává ke všem odkazům mimo blog.cz),odmítli mě zařadit do katalogu.

Bral jsem ten katalog spíš z pohledu webmastera,který chce stránky přidávat do katalogu a ne z pohledu člověka,který chce v katalogu hledat stránky.
shaggy
Profil
rammsteinmv
ten katalóg nepoznám a práve vďaka tomuto postupu patrí k tým nevýznamný. A tak je to správne...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0