Autor Zpráva
ZIMINIX
Profil
Jaká si myslíte, že je maximalní velikost loga stránky? Mám logo o rozměrech 750pxx150px. Myslíte si, že 30kb je hodně?
Charlie
Profil
Mno, jde o to, jak to zakomponuješ do stránky. Koukni se třeba na CSS Zen Garden, tak uvidíš i větší loga =)
30 kB je hodně, možná by šlo zmenšit barevnou hloubku, to by mohlo pomoci.
Meldo
Profil
Ja myslim ze 30 kb je tak na hranici unosnosti. pretoze vela ludi uz dnes ma vysokorychlostne pripojenie, no vela je este aj takych, ktory maju pomale pripojenie, kde sa im moze 30 kb nacitavat aj niekolko sekund. (napr. v skolach a pod)
ZIMINIX
Profil
30kb by se při rychlosti 28.8 Kb/s mělo načítat 12s. Takže by to asi nemělo být až zas tak strašné. Kdybych to pomocí barevné hloubky snížil třeba na 25kb, tak by to už nevypadalo zrovna dobře.
Leo
Profil
Logo velikosti 750x150px, neni to nejak obrovsky? Leo
ZIMINIX
Profil
Mě se nezdá. Je to logo přes celou šířku webu. A na výšku to také není nic extra.
Leo
Profil
Ja jen, ze na vetsine webu je logo jen v levem hornim rozku, ne pres celou sirku, tak se ptam... Leo
izsak
Profil
ZIMINIX
30kb by se při rychlosti 28.8 Kb/s mělo načítat 12s.
12s? :-O Veď prenosová rýchlosť je takmer 30kb/s, tak prečo by to bolo 12s.???

Naučte sa používať správne označenia jednotiek:
A 30kB by sa pri tej rýchlosti načítavalo necelých 10s.
Leo
Profil
Nepletete si nahodou bity a bajty? Leo
mgiel
Profil
leo

oni někteří lidé si pletou hlavičku webu s logem.Takže tázající se neptá na logo webu , ale na hlavičku kde ma nejaky ten obrázek a třeba nápis.
Leo
Profil
Aha, no jestli je to fotka a ne logo (par barevnych ploch > GIF), tak 30 kB neni nijak moc, kdyz to ma vypadat slusne. Zalezi na mnozstvi detailu, Leo
ZIMINIX2
Profil *
Je to normální grafický obrázek o těchto rozměrech. Tu rychlost mi vypíše Photoshop když si dám Uložit pro web. Můžete si vybrat rychlost a on vám vypíše jak dlouho se to bude načítat. Někdo má mini logo v levém horním rohu a někdo zase ne. Třeba WebFace ho má taky přes celou stránku. Sice je to složené ze dvou obrázku, ale je to jedno logo. To moje logo obsahuje pozadí(vzorek s přechodem), velký název webu(s reliéfem a stínem), fotografii digitálního fotoaparátu(bez úprav, jenom zmenšené) a pět slov s drobými efekty jako velmi stručný popis webu. Myslíte si, že je to na 30kb málo? Nevím, jak by na mém webu vypadalo malé logo obsahujíví název webu čili firmy a nějaký malý obrázek? Jestli tím bylo myšleno něco takového jako mají třeba na WebCenter, tak nad tím zauvažuju. Zkusím jak by vypadalo malé logo.

--- Nemám teď při sobě heslo, tak se nemohu přihlásit. ---
Leo
Profil
Takze to neni logo, ale hlavicka stranky, uz to chapu, Leo
mgiel
Profil
ZIMINIX2

abych ti vysvětlil co jsem asi blbě vysvětlil .... LOGO na webface není celá ta hlavička přes celou stránku,jako logo mají nápis webface s tou kuličkou s pacmanem , nebo co to je.No a na Webcenter vidíš opravdu pouze logo.Koukni třeba na http://www.monstertemplate.com/ a dej si vyhledavat LOGO Template ... najde ti to pouze loga , no a pochopíš co má slovo LOGO za význam.

Sice je to banalita, ale pak si třeba nerozumíme.



Leo
mi to chapem, ale on ne :)
ZIMINIX
Profil
Když tedy budu mít hlavičku s pěknou fotografií a názvem stránky, jaká je taková ta hranice? 40kb?
MissCroft
Profil
Já bych řekla asi toto: nic si z toho nedělej, já používám klasicky 750x100 (občas i 150) a někdy to má i větší velikost. Myslím si, že to není tak hrozné a dneska už to každý snese :o)) Můžeš se podívat na mé a uvidíš sám... www.screamteam.cz/tombraider
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0