Autor Zpráva
__martin
Profil *
Ahoj,
pořád se mi zobrazuje tato hláška

ani po následování tohoto návodu http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/k8kf6y2a.aspx jsem se jí nezbavil, neporadili byste, co s tím?
Zkoušel jsem také odinstalovat visual studio, ale to nepomohlo.
__martin
Profil *
Při povolení just in time debuggingu v Microsoft visual studiu se zobrazí zas
armin
Profil
Asi se pletu, ale nerekl bych ze zde se resi Counter Stříkej...
__martin
Profil *
armin
porušuješ pravidla této diskuse, začni například první prvníma dvěma bodama.

Netrápí mě přímo cs, ale zajímalo by mě, jestli by se chyba zobrazovala i kdyby microsoft visual studio nikdy nebylo nainstalováno. Po odinstalování se chyba zobrazuje stále. Mám ale pocit, že systém (win xp) je instalací "poznamenán".
Joker
Profil
__martin
Tohle ale skutečně není dotaz sem, ale na podporu CounterStrike.

zajímalo by mě, jestli by se chyba zobrazovala i kdyby microsoft visual studio nikdy nebylo nainstalováno
Ano. VisualStudio jenom mění podobu té chybové hlášky (viz ty screenshoty). Tak jako tak ale v CS nastala nezachycená výjimka a program nemůže dál pokračovat.

Mimochodem mě trochu udivuje, že někdo má nainstalovaný poměrně drahý vývojářský software a neví, co je to výjimka.
__martin
Profil *
Problém jsem vyřešil, smazal jsem tyto dva registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework\DbgManagedDebugger

více na http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/5hs4b7a6.aspx
__martin
Profil *
Joker
taky mě takové věci udivují, já mám naštěstí studentskou verzi http://www.microsoft.com/cze/msdn/produkty/vstudio/default.mspx
Začínáme se ve škole učit v jazyku C.

Díky
armin
Profil
__martin: Kdyz uz jsme u tech screenshotu a obrazku:


Ja bych rekl, ze tam neni napsane "diskuse.Jak odladit Counter Strike" a taky si myslim ze pod tim neni napsane "Diskusni forum o hre Counter Strike". Takze se prosim uklidni, neohanej se tu pravidly a problem bez resit na forum o teto hre pro teenagery ;)
Joker
Profil
__martin
Problém jsem vyřešil, smazal jsem tyto dva registry
Huh, a tohle odstranilo tu chybu v CS :-o ?

já mám naštěstí studentskou verzi
Já to nezpochybňuju, jen jsem si říkal, že od vývojáře bych řekal znalost pojmu "unhandled exception"... ale budiž, C výjimky nepoužívá (kdyžtak mě nekamenujte, naposled jsem v tom programoval někdy před 10 lety :-) ).
__martin
Profil *
Chybu v cs to neodstranilo. Můj dotaz byl směřován spíše na visual studio, né na cs. Z mých řádků výše to vyplývá. Stejně jako jsem tu hlášku poslal s cs, mohl jsem to udělat například s programem icq. Bylo by to pak lepší?

Děkuji Jokerovi za pomoc, myslím, že už tady není co řešit.
Visitör
Profil *
Do prdele, v CS žádný problém není, ale v tom Miscrosoft Visual Studio, které hází tuhle chybu skoro všude když ho máte...
Smazal jsem ty registry jak napsal __martin a už to nepíše :)
izsak
Profil
Po povoleni spustania debugovania sa zacnu zobrazovat podobne hlasky. nemusi to spustat Visual Studio, ale akykolvek sofwate, ktory dokaze debugovat.

To ze ma Counter Strike v sebe runtime chybu je problem CS a nie Visual Studio. Akonahle system ma moznost debugovat (= napr. je tam nainstalovane Visual Studio, ktore byva na systemov vyvojarov, ktory odladuju software), tak sa taka hlaska zobrazi.
Tico
Profil *
Co se tu oháníš nějakou hrou pro teenagery. Ve hře není problém a autor dotazu se ptal naprosto v pořádku. Problémy nejsou jen v counter striku ale i v jiných aplikacích a způsobuje je MS Visual Studio. Takže příspěvky, co zde psal armin, bych raději ignoroval. Jsme tu na foru, kde lidi chtějí pomoct, tak bych se raději snažil pomoci a nejen psát příspěvky typu "problem bez resit na forum o teto hre pro teenagery ;)" Nevíš o čem mluvíš!!!
Měsíček
Profil
"Nevíš o čem mluvíš!!!"

On o něčem mluvil? .. já myslel, že jen psal ;-)

"Takže příspěvky, co zde psal armin, bych raději ignoroval. "

Co ti v konečné fázi zabránilo neřídit se vlastní radou?

"Co se tu oháníš nějakou hrou pro teenagery."

Máš pravdu - nemá pravdu - je to opravdu hra pro seniory.

"Ve hře není problém a autor dotazu se ptal naprosto v pořádku. "

Ptal se tam kde nemá. A ty se pleteš taky tam kde nemáš, otevíráš vlákno několik měsíců staré - upálit!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0