Autor Zpráva
Luke123
Profil *
FEL ČVUT - Softwarové technologie a management - Web a multimedia

Ahoj chtel bych se zeptat zda někdo studuje tento obor, rozhoduji se da ho studovat.
Sdělte své postřehy atd.
Mistr
Profil
Luke123
Prohledej si zdejší diskuzi. Již se to zde několikrát řešilo. Ze zdejších členů tento obor, pokud se nemýlím, studuje například proslulý pěvec, kolega koudi.
meca
Profil
Luke123
Žjova... taky to tam jdu skusit asi. Ale nechce se mi tam - byl sem tam na DOD a byla to pěkně nudná gay party. Navíc mě asi v prváku vylejou z fyziky.. ;)
Dero
Profil
meca: Na STM fyziku nemáme. ;o)
souki
Profil
Na STM není fyzika ani pořádný elektro :)
Ale pozor - STM se teď bude rušit, resp. přejmenovávat. A po posledních událostech na katedře počítačů nikdo neví, co vlastně bude :o)
meca
Profil
Dero
STM? WTF?
koudi
Profil
meca
STM znamená ono Softwarové technologie a management. Možná bys měl víc času strávit přemýšlením a méně psaním narážek typu gay party.
souki
Profil
koudi
a méně psaním narážek typu gay party.
no řekněme si to na rovinu... Je tam rozhodně větší zastoupení jak 4%... Ale problém mi to nedělá...
koudi
Profil
souki
Nesouhlasím. Ale i kdyby to tak bylo - nějakej přechytralej meca, kterej tam byl jednou v životě, si nemusí honit ego rádoby vtipnejma hláškama na náš účet. Navíc když ani neví, co znamená STM....
joe
Profil
Jestli mi bude stačit průměr, tak jo...
souki
Profil
joe
Průměr na přijetí? Mě přijímačky přišli hrozně jednoduchý, takže bych se tím netrápil
joe
Profil
souki
Průměr na WM ;-)
Mistr
Profil
joe
Tam se bere i na průměr? To snad na vysokých už není, ne? Ale já jsem nikdy neměl tak špičkové výsledky, aby se mne tato možnost týkala.
joe
Profil
Mistr
Noo, právě taky nemam. Ale mohl jsem mít lepší průměr, jednou jsem nepochopil zadání a to jsem mohl mít z předmětu místo 3 za jedna.
Na ty obory berou jen nějaké množství a ty co se nevejdou odříznou podle průměru... A moc dobře na tom s tím průměrem nejsem...
Mistr
Profil
joe
Viz v textu Podmínky pro přijetí ke studiu ve studijních programech uskutečňovaných na ČVUT FEL oddíl A, odstavec 7. Tam se všechno podstatné dozvíš.
joe
Profil
Mistr
Čti pořádně. Já už na FELu jsem, v prvním ročníku na STM, kde se teď bude rozřazovat do oborů, kde se taky "kouká" na průměr, ale za první semestr...
Mistr
Profil
joe
Čti pořádně. Já už na FELu jsem, v prvním ročníku na STM
Čtu pořádně a znova a znova texty v této stránce, avšak nemohu najít nápis, ve kterém sděluješ, že jsi již přijat a jsi v prvním ročníku. Takže to s tou mou pozorností zas asi nebude tak úplně špatné...
souki
Profil
joe
já to taky trochu nepobral, páš tohle byl tvůj první příspěvek v tomhel tématu :)
joe
Profil
souki
První příspěvek?

První byl Zasláno: 2.3.2008 12:18:51 :)
pak Zasláno: 2.3.2008 12:42:00
pak Zasláno: 2.3.2008 13:14:47

.
.
.
A v tom druhém jsem psal "Průměr na WM ;-)"

Z toho vyplývá, rozřazení do oborů... ;-) Logické, neé?

Mistr
Tobě to asi jasné není, jsem asi myslel, že jsem na feláckém fóru XD Ale teď už to víš :)
Mistr
Profil
joe
To bude spíš tím, že ne všichni, kdo se na tomto diskuzním fóru vyskytují, jsou studenti Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. Já například jsem studentem Stavební fakulty ČVUT na oboru Inženýrství životního prostředí. Bakaláře mám již úspěšně za sebou a teď se biju o inženýra. Takže nějaké FELácké fórum skutečně vůbec neznám. Tím méně vím, co je to WM.
mantisa
Profil
Dero

A to je velká chyba...
Dero
Profil
mantisa: A to je dost relativní. Spíš to je specifikum, se kterým je třeba počítat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0