Autor Zpráva
__Martin
Profil *
Ahoj,
můj klient si žádá redesign stránek. Důvodem pro něj je to, že ostatní firmy mění design jednou za jeden až dva roky. Stávající stránky jsou (velice) povedené. Myslíte, že je to dostatečný důvod? Co vše by podle Vás mělo vést k redesignu? Dík
Manq
Profil
Co vše by podle Vás mělo vést k redesignu?
Hlavně asi nedostačující stávající design. Webové trendy, lákavá nabídka od firmy zprostředkovávající webové stránky, přebytek peněz :o) …

Trochu si protiřečíš - Stávající stránky jsou (velice) povedené. Myslíte, že je to dostatečný důvod?
Gekon
Profil
Manq
Slovíčkaříš. Věta "Myslíte, že je to dostatečný důvod?" navazuje na větu "Důvodem pro něj je to, že ostatní firmy mění design jednou za jeden až dva roky".


__Martin
Já bych to nijak zvlášť neřešil, aspoň budeš mít další zakázku, ne? Podle mě to je dobrý zvyk, protože doba se mění a s ní i internet a návyky návštěvníků...
8 let zpátky byl na rámy zvyklý každý, dnes je to rarita. Kdybys před 8 lety viděl tag cloud, docela by ses divil, že? Proto si myslím, že je lepší stránky upgradovat jednou za pár let, aby držely krok s moderním světem.
armin
Profil
__Martin: pod redesignem si dle me muze clovek predstavit i nasazeni ajaxu. Menit design co 1-2 roky mi prijde jako ne nejlepsi, staci spise jit s dobou a na webu pouzivat veci ktere "frci". Preci jen popup window pro vetsi obrazek je v soucasne dobe tak trosku de-mode. Takovy lightbox, lightbox plus nebo greybox pusobi dle me mnohem lepe a navenek ma klient dojem, ze se jedna o udrzovany web, tudiz je to spolecnost ktera si uvedomuje dopad sve prezentace pres web na klienty, tudiz neznamena to pro ne pouze povinnost ala "sak vsichni uz maji web, tak uz mame aj my".
vertigo4
Profil
__Martin
,,Myslím, že nezáleží na době mezi změnou designu, ale na tom, jestli si to doba opravdu žádá..."
vertigo4 - filosof a webdesinger na volné noze
Manq
Profil
Slovíčkaříš.
Samozřejmě :o). Jen jsem chtěl poukázat na menší chybku.

tudiz neznamena to pro ne pouze povinnost ala "sak vsichni uz maji web, tak uz mame aj my".
Souhlasím, velice tedy záleží na výběru firmy, která stránky vytvoří (dobré SEO, použitelnost apo…).
Marty
Profil
Především tehdy, když je k tomu důvod (špatně navržená IA, expandování nabídky atp.)

Pokud si klient zakládá na grafice, může se klidně redesignovat i jen tak, pro zvýšení prestiže.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0