Autor Zpráva
Lexter
Protože se do toho lidé z jiných fór zrovna dvakrát nehrnou (přece jen moc lidí nekreslí a nedělá s takovými programy), rád bych vás touto cestou požádal o test mé češtiny do programu Artweaver. Je to grafický editor pro kreslíře. Čeština mu chyběla vždy a tak jsem to napravil. Budu rád, pokud mi na mejl zahlásíte nesrovnalosti a chyby v překladu. Pokud se bude jednat o rozsáhlejší připomínky, umístím váš odkaz do readme.txt, přímo do programu nebo poté na stránku výrobce programu, jak je libo. Sem tam i nějaké hlášky chybí, pokud pošlete jejich překlad, odkaz máte samozřejmě zajištěn.

Čeština: http://www.king-tutorials.cz/index.php?docs&kat=%C8e%9Atiny
ArtWeaver: http://www.artweaver.de/

Já sám z toho samozřejmě nic nemám, takže nabízím jen tento odkaz.
Str4wberry
1) Při spouštění programu zřejmě chybí dvojtečka a mezera mezi „Nahrávám štětce“ a jeho názvem.
2) Soubor » Otevřít časté — volil bych spíše např. „Naposledy otevřené“.
3) Soubor » Nový — záhlaví zobrazeného dialogu je „New“.
4) Tentýž dialog » Rozměry kolekce — v nabídce je „Custom“ a „Default“ – mohlo by být počeštěno např. „Vlastní“ a „Výchozí“. Místo kolekce bych použil spíše „Rozměry plátna“.
5) Název (nového) neuloženého dokumentu bych namísto „Neuložené“ možná volil např. „Bez názvu“.
6) Soubor » Interaktivní uložení — co to je? Absolutně nicneříkající text.
7) Soubor » Tiskni… — volil bych spíše obligátní „Tisk“.
8) Soubor » Tisknout s Ukázkou — to je „Tiskový náhled“?
9) Obrázek » Set paper color a Otočit plátno » Arbitary— nepřeložené.
10) Pohled » Sedět do bodů — co to je?
11) Pohled » Schovat pastu — co to je?
12) Okno » Show kolekce barev
13) V mnoha případech bych používal „Skrýt“ namísto „Schovat“ — přijde mi to tak běžnější.
14) Pomoc — „Nápověda“
15) Projdi si nastavení, je tam toho spoustu nepřeloženého.
Lexter
Hodně jsem toho šil horkou jehlou někdykolem půlnoci, tak mi opravdu nepadli do očí takové neskutečné chyby, ale díky za upozornění na ně ;).

Častěji to dělat nehodlám, jen tento program, protože se mi líbí :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0