Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Kdo z vás bude v pátek přítomen na konferenci WebCamp'08?

Průzkumná otázka: Kolik si myslíte, že je mi let? (Prosím o dvojciferné číslo v desítkové soustavě :-))
Timy
Profil
Chamurappi
Já jdu ;-). Chtěl jsem se vlatně zeptat — o čem konkrétně bude tvoje přednáška?

A hádám 25.
Lexter
Profil
Śkoda, že na programu není nic, co by mě zajímalo. Jsou i nějaké srazy co se týče grafiky?

Nehádám, ve svých úvahách bych postupoval dále a to by nebylo hezké :-D.
Zdeněk Košťál
Profil
Chamurappi
Doublethink jde taky nebo ho necháš doma?
Railbot
Profil
Zdeněk Košťál
Chamurappi si na přednášky kapesníčkové maňásky nebere. DT zůstane doma v šuplíku.

Já jsem nad tím uvažoval, ale vypadá to na nudu. Blábolení o českém validátoru mne nazajímá, na vétěze interzenu se můžu podívat kdykoli potom. Jediné lákadlo je ta přístupnost., což se zase nevyplatí tam tvrdnou jen kvůli tomu.
Měsíček
Profil
Tipuji tak 35 - 40.
quinux
Profil
Kolik si myslíte, že je mi let?
Kolem dvaceti

Na webcamp nejdu, především proto, že je to roztáhnuté do dvou dnů - tedy nic pro mimopražské.
Gekon
Profil
Nejdu, pro mě tam nic zajímavého bohužel není. Je ti 33 let.
vertigo4
Profil
Chamurappi
38
Manq
Profil
především proto, že je to roztáhnuté do dvou dnů - tedy nic pro mimopražské.
Můžeš si koupit vstupenku jen na jeden den.
quinux
Profil
Manq
Můžeš si koupit vstupenku jen na jeden den.
Jenže v obou dnech je něco co by mne zajímalo, ale i věci které mě nezajímají.
Railbot
Profil
Tak já tam nakonec zavítám. Kdo bude chtít hodit řeč nebo mi dát do držky, tak hledejte aktuálně ;-)
DoubleThink
Profil *
DT zůstane doma v šuplíku.
Správně. Abych pravdu řekl, zajímala by mě jen první čtvrtina (9:00-12:00). Na překonání 2x300 km sockou a v tomto nečase je to moc slabé lákadlo.

Kolik si myslíte, že je mi let? (Prosím o dvojciferné číslo :-))
FF?
Zdeněk Košťál
Profil
OT:
S Vojtou Bulantem se teď dohaduji o Chamurappim - je to jméno "Tomáš Hradil" v patičce přezdívkou odvozenou od hradeb na úvodní straně Webylonu nebo ne? Zvažujte prosím pečlivě, děkuji.

Jinak odhaduji 3796 let, tolerance ± 4000 let. (Byl jsem právě upozorněn, že to mělo být dvojciferné číslo, tak tedy jenom těch 96.)
gwh
Profil
24 let
Kentaur
Profil
V pátek nejspíš dorazím.

Kolik si myslíte, že je mi let?
Hádám, že Ti je pětatřicet.
Kcko
Profil
1/ Dorazi kolega z webprodukce a pak nam udela nazornou prednasku z poznamek :-)
2/ 30+
Jozef Benko
Profil
Možno sa v piatok v Prahe vyskytnem... ak vychytám nejaké miesto, rád sa zúčastním. Ak nie, pôjdem aspoň na pivo.

Kolik si myslíte, že je mi let?
27
Mastodont
Profil
Nepřijedu. Chamurappimu hádám 29.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
o čem konkrétně bude tvoje přednáška?
Trochu o historii „zpětně kompatibilního XHTML“ (výcuc z chystaného článku [K.40], který už půl roku čeká na učesání) a pak klasické blábolení o českém validátoru, různé zajímavosti, novinky, plány do budoucna atd.


Reaguji na Zdeňka Košťála:
Doublethink jde taky nebo ho necháš doma?
Zkus vynaložit trochu detektivního úsilí a najdeš v této teorii o mé identitě spoustu rozporů. Kdybych byl DoubleThink, proč bych zakládal takovéto vlákno?

je to jméno "Tomáš Hradil" v patičce přezdívkou odvozenou od hradeb na úvodní straně Webylonu nebo ne?
Včera jsem upravil patičku, TH už je pryč.
Před opravou českého validátoru v loňském březnu jsem kvůli momentu překvapení potřeboval jméno, které bude zcela tuctové (relativně časté) a špatně dohledatelné (běžné sloveso) pro případ, že by se v tom někdo šťoural. Maličko mě inspirovalo občanské jméno kolegy nightfishe, který též překládá různé odborné texty :-)

Tomáš Hradil tedy není mé občanské jméno, souvislost s hradbami je čistě náhodná.
Zdeněk Košťál
Profil
Chamurappi
Aby ses na to pak mohl odvolávat a použít to jako důkaz toho, že nejsi DT. Ale mám dva důkazy, které mi potvrdily celou tuto teorii ;-).

Jinak díky za odpověď, i když jsem sázku prohrál.
Měsíček
Profil
"Ale mám dva důkazy, které mi potvrdily celou tuto teorii ;-). "

Můžeš se podělit ;) jinak jsou to planý kecy.
Zdeněk Košťál
Profil
Měsíček
DT byl podle jeho bývalého spolupracovníka také dost kritický k W3C, druhý důkaz nakonec nemám, pokusím se o něj jindy, i když je to už zbytečné.
Vilém Málek
Profil *
Děkuji Chamurappimu za účast na konferenci. Představení validátoru bylo výborné a nové funkce, spuštěné těsně před konferencí, mě opravdu potěšily.

(A konečně někteří lidé uvěřili, že nejsme tatáž osoba ;–)
Timy
Profil
Vilém Málek
„A konečně někteří lidé uvěřili, že nejsme tatáž osoba“
Všichni ale ne :-).
Vilém Málek
Profil *
Timy
To je součást desinformační kampaně. Včetně toho dědy ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0