Autor Zpráva
Gekon
Profil
Zmocnil jsem se tohoto notebooku, bohužel má ale vypálenou základní desku, jinak všechno funguje tak, jak má, neboli:

CPU: AMD Turion 64, 2 GHz
RAM: 1 GB DDR 2
GPU: ATI Radeon X1300
HDD: 120 GB
Wifi, Bluetooth, čtečka karet, DVD-RW, 15,4 displej....

Co s tím? Kolik by stála výměna desky, je-li to vůbec možné?
V případě, že by se to nevyplatilo, bych se chtěl notebooku zbavit, třeba se někomu bude hodit na náhradní díly.

Edit: Czc.cz
Davex
Profil
Kolik by stála výměna desky, je-li to vůbec možné?
Myslím, že kvalifikovaně mohou odpovědět v Servisním centru Acer. Cenu základní desky odhaduji na cca 6000 Kč.
Gekon
Profil
Davex
Tak v tom případě ho radši prodám za dvojku na náhradní díly:) Díky za odpověď;)
S4crifice
Profil *
Zdravím, hele chci se zeptat...Asi je už pozdě, ale jestli to chceš prodat za dvojku na kusy, tak já bych to vzal...Resp. mám úplně stejnej akorát mi ruplo LCD....Myslíš že bys mě mohl kontaktovat na icq?? 465898708 díky
Lukáš Böhm
Profil *
dobrý den pokud by bylo možné tak bych se chtěl dohodnout na koupi notebooku na ND... prosím kontaktujte mě na mailu bhm3@seznam.cz oředem moc děkuji
Gekon
Profil
S4crifice
Lukáš Böhm
Tak co, tykáš mi, nebo vykáš? Rozhodni se i v tom, jakou přezdívku budeš používat:)

Tak jako tak je dvojka málo, jak jsem ti již psal na mailu, tak bys musel přihodit ještě pár tisíc, abys dorovnal nabídku konkurenta.
kasik
Profil *
Gekon
Zdravíčko, koupil bych ho na ND, kolik nabídnete? okasala@seznam.cz
Gekon
Profil
Notebook je již prodaný, a to za 6 000 Kč. Tímto nabídku uzavírám, děkuji všem "slušným a vychovaným" zájemcům.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0