Autor Zpráva
mluvici mrkev
Profil *
Ahoj,
mám velkou prosbu, v Photoshop CS2 popisuju fotky v File Info a celý problém je v tom, že i když je program v češtině, tak nefungují háčky na ř,š,č,ž,š,ě... Prostě je ten popisek rozbitý různými paznaky,nemáte s tím nědko nějakou zkušenost? Dělá mi to kiks při vyhledávání podle klíčových slov...

Díky
Lexter
Profil
Mě se stával podobný problém. Obyčejně se do adresáře Photoshopu kvůli češtině kopírují dva soubory, jak se jmenují se mě raději neptej, češtinu jsem v něm neměl ani nepamatuju.

Když jsem tedy tenkrát nakopíroval oba soubory, blba diakritika a znaky celkově v celém Photoshopu. Řešení bylo nakopírovat pouze jeden a to byl tuším tw10428.dat.
mluvici mrkev
Profil *
Sorry, teď nerozumím. V informacích o souboru je formulář, a do něj prostě napíšu popisek, jen nevím, jak to udělat, aby se mi ten text zobrazil třeba při Jablíčko I se zobrazí text, ve kterém jsou črky ale háčky ne.
mluvici mrkev
Profil *
Jo už asi vím, ale kde ten soubor seženu? On celej fotošhop je v češtině, popisek normálně napíšu, jen je problém v tom zobrezení a pak samozřejmě když to někam pošlu tak se to nezobrazí...
mluvici mrkev
Profil *
Jo už asi vím, ale kde ten soubor seženu? On celej fotošhop je v češtině, popisek normálně napíšu, jen je problém v tom zobrezení a pak samozřejmě když to někam pošlu tak se to nezobrazí...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0