Autor Zpráva
Viktor Hanáček
Profil
Ahoj! Mám takový problém v MS Outlook. Když chci psát mail, tak mi nejde napsat zavináč. Snažím se CTRL + ALT + V a nic. Musím to napsat někam jinam (např do wordu nebo do nějaké textové plochy) a odtama zkopírovat a pak vložit. Nevíte proč to nejde? Měl někdo tento problém taky?
Timy
Profil
Můžeš ještě zkusit pravý alt + v nebo levý alt + 64 (na numerické klávesnici).
Medvídek
Profil
Zkus ještě levý ALT + na numerický 64, nebo pravý ALT + v

//POZDĚ :)
Viktor Hanáček
Profil
Óóóóó, děkuji :-)
Tarnum
Profil *
Ani dnes po 11 letech problém není vyřešený.
Jedná se o problém pouze v Ms Office, většina verzí, myslím, že jsem to zaregistroval poprvé myslím v Ms Outlook 2000 nebo 2003 a dnes v 2016 se s tím setkávám stále. Najednou prostě přestane POUZE v Outlooku v některých částech okna s rozepsaným emailem fungovat (adresní řádek a tělo emailu v Outlooku), přestože před chvílí to ještě šlo.
Překvapivě, právě v tom okamžiku, kdy to ve jmenovaných kolonkách nefunguje, je možné naprosto normálně napsat @ do předmětu toho právě rozpracovaného emailu(!) a případně zkopírovat. Samozřejmě je možné ho napsat naprosto bez problémů i v jakékoliv jiné aplikaci běžící souběžně s rozepsaným emailem. O přemapování horkých kláves nemůže být řeč.
Já mám nastavenu QWERTY + AJ klávesnici (pro mě kombinace kláves CTRL+ALT+ě), kolega od vedlejšího stolu QWERTZ + AJ (vaše ALT+V), zlobí mu to taky. A mám to potvrzené z několika stran. Vzhledem k množství počítačů, u kterých jsme to zaregistrovali a době jakou o problému víme, pochybuji, že by to ovlivňoval nějaký SW (např. Skype, antivir, atp.), protože se určitě najde někdo z nás, kdo „to“ nainstalované nemá.
Jsme s kolegou IT, známe X dalších způsobů jak napsat zavináč z klávesnice (nebo zkopírovat z předmětu, ve kterém napsat jde), takže neřešíme problém, jak ho tam dostat. Zajímalo by nás, PROČ TO NAJEDNOU PŘESTANE JÍT, CO SE STALO, když v předchozím emailu jsme @ napsali normálně. Vypnout a zapnout Outlook nepomáhá, problém by vyřešil pouze restart celého počítače. Zjistil už někdo co to způsobuje?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0