Autor Zpráva
Sáva Arabadžiev
Extra NET, portál o IT a společnosti, pořádá soutěž o nejlepší design určený tomuto webu. Soutěže se může zůčastnit kdokoliv a autor vítězného designu bude odměněn nejenom zajímavou referencí ve svém portfoliu, ale také vybranými knižními publikacemi z nakladatelství Zoner Press, jakožto partnerem soutěže, a také překvapení v podobě produktu od internetového obchodu AlfaComp. Dále bude mít nárok na reklamu prostřednictvím odkazu a možnost zobrazovat své adsense u vybraných, tématicky zaměřených článků. Dále může získat průkaz člena našeho teamu, čímž získá mnohé možnosti, ba dokonce i akreditaci na všemožné akce. Pravidla jsou jednoduchá, a to:

Návrh v minimálním rozlišení 800×600 px (nejlépe však 1024 px) ve formátu PNG, JPG, BMP a také zdrojový soubor PSD.

Mezi knižní výhry jsme vybrali:

1. Eric Meyer o CSS - kompletní průvodce

2. SEO

3. Tvoříme přístupné webové stránky

Vaše designy posílejte na e-mail redakce@i-extra.net, a to s předmětem DESIGNER CUP 2008

Officiální oznámení akce na tomto odkazu.
Viktor Hanáček
Vždyť ten design je podle mě supr :) jednoduchost, složení barev, skvělé ! Já bych ho neměnil ...
Railbot
Viktor Hanáček
Proto asi chtějí design od někoho, kdo tomu rozumí a ne od typu člověka jako ty. Nic ve zlém.
Zdeněk Košťál
Viktor Hanáček
A malá výška řádků spolu se špatnými kontrasty. Udělat nový web je rozumné, proto bychom se měli zdržet podobných komentářů a nechat místo pro opravdové dotazy ;-).
Sáva Arabadžiev
Změna je potřeba, tento design jsme zvolili před nedávnem jako prozatimní, ale vzhledem k rozsáhlosti projektu potřebujeme decentnější, profesionálnější a zejména "portálovější" styl. Máme kvalitní partnery, kteří nás velmi štědře podporují a tak ceny které dostanou výherci nebudou malé (mluvím hlavně o ceně AlfaCompu). A zapomněl jsem zmínit tričko s potiskem našeho loga :)
Dakart
Ale fuj - chtít design za knížku, to už mi příde trochu moc!

a také překvapení v podobě produktu od internetového obchodu

jednu myšku s podložkou v úhledném balíčku..? Ono se někdy vyplácí být konkrétní.

A říkat výběrovce na redesign DESIGNER CUP 2008 mi taky příde trochu moc.

Omlouvám se za svůj offtopic, ale myslel jsem že špatně čtu, tak jsem si to přečetl víckrát a zjistil, že chyba není na mé straně - proto jsem nemohl nechat tuto poptávku/nabídku/soutěž či co to vlastně je, bez odezvy.
Sáva Arabadžiev
Zřejmě největší cenou je průkaz člena klubu, na poslední akci na kterou jsme získali akreditaci jsme zdarma jako VIP hosté obdrželi Windows Vista Ultimate a Windows Server 2008 Eneterprise edition ;)
Dakart
Sáva - každý nebo všichni dohromady? Teď jsem si Vás představil celou redakci u jednoho PC s Vistama a ta představa je při troše fantazie docela vtipná.. :-)) Můj zcela subjektivní dojem z celé věci bych vyjádřil souslovím "charita na úrovni".. opravdu nerozumím velkoleposti této podle mého názoru charitativní soutěže. Vašim sponzorům patří jistě velký dík, ale troufnu si říct, že ten kdo Vám design v běžné cenové relaci 2-4 tisíce udělá, obětuje pro knížku za 350,-Kč daleko víc. A to jsem vlastně asi ještě pod cenou, design portálů se dělá dráž než běžný web :-)))

Ale uznávám, není nad to být něčeho VIP členem, nosit na klopě ceduličku řikající něco ve smyslu "já jsem tu důležitý" a proto pojďme a dělejme designy za členství :-))))

Jo a vlastně reference - málem bych zapomněl, to je to nové platidlo dnešní doby, škoda, že mě nikdo nedá rohlík jako referenci, chodil bych k němu kupovat pečivo... :-)))
joe
Sáva Arabadžiev
Souhlasím s Dakartem, pokud chcete nový design, měli byste spíše investovat do kvalitního grafika. Za ty zmíněné ceny by vám grafici neudělali ani tu grafiku současnou. Cena kvalitní grafiky se může bezproblémů pohybovat kolem 50.000...
Railbot
Cena kvalitní grafiky se může bezproblémů pohybovat kolem 50.000...
To je hodně přehnané.
Sáva Arabadžiev
Dakart: :) Musim uznat že ta představa je opravdu vtipná :) Ne, každý zvlášť :). Problém je že se jedná o celkem dobře koordinovaný projekt a s kvalitním teamem. Máme skvělé programátory a vybrané redaktory s dobrými referencemi. V poslední době jsme investovali zejména do reklamy (například rádio Kiss i TV) a tak nebyla investice do designu prioritní a už nám mnoho nevyzbylo, ale stávající vzhled budí spíše "neseriózní" dojem. Naštěstí tu jsou partneři kteří se rozhodli že design podpoří alespoň touto cestou. Pochopitelně až se naspoří finance si chceme design zaplatit, ale aspoň prozatím nemáme jinou možnost.
joe
Railbot
Myslíš? Zřejmě nemáš moc přehled ve světě webdesignu. Znám takové případy a že jich není málo!

Sáva Arabadžiev
Pokud hodláte design poté zaplatit, proč jste to nenapsali? Tímto způsobem těžko dosáhnete kvalitních výsledků co se grafiky týká.
Railbot
joe
Řekl bych, že nějaký ten hrubý přehled mít budu. Tebou uvedená částka za grafiku je holý nesmysl. Nebavíme se tu o předraženýc hstátních zakázkách. Za 50.000 můžeš mít aplikaci, ne design. Musel by být ze zlata.
joe
Railbot
Není to nesmysl, vím co říkám. Ale ať si každý myslí co chce, každý máme svou hlavu, že :-)
Měsíček
joe, myslím, že ti každý uvěří, ale podej k tomu nějáký důkaz.
Morasino
joe
Přeháníš ;-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: