Autor Zpráva
j_hajsl
Profil
Zdravím, vím, že tu asi nejsem na správném foru, ale zeptam, se ... mam na stole databázový projekt, který momentálně dělám v php a mysql, plány jsou ovšem na win32 klasickou aplikaci, jedna se o produkt určený k prodeji, takže verze pro nekomerční využítí napřípadají v úvahu, přemyšlím, zda se vyplatí kupovat Delphi, či zda by to nezvládl Visual C# 2008, který je v expressu zdarma tuším že jediným omezením je, že nemá webové aplikace ... jinak se projekty v něm udělané prodávat ... co si o tom myslíte, máte někdo s tím zkušenosti ... díky
Měsíček
Profil
Myslím, že lepší volbou bude Visual C# 2008, do komerčních projektů bych se v Delphi asi nepouštěl.
j_hajsl
Profil
zeptam se ještě jinak, jakou doporučujete kombinaci vývojového prostředí a databáze, která by byla zdarma ... samozřejmě při "úspěchu" projektu se nebráním koupě placených verzí ... jde mi o to, aby uživatel nemusel instalovat nějaký databázový server, takže použíti nějakého Embeded enginu a aby s tím šlo v pohodě pracovat v tom zvoleném vývojovém prostředí

a aby nebyl můj dotaz tak jednoduchý, tak jestli neznáte nějakou knížku na tohle, opravdu názornou, zkouším hledat české zdroje na googlu, možná nejsem dost trpělivý, ale nic kloudného nenachazím :-/, jediné, co jem zatím našel je již zmíněný Visual C# 2008 Express spolu s Firebirdem, ale bohužel bez "názorných" ukázek .... znáte lepší volbu ?
nightfish
Profil
momentálně používám kombinaci VS 2008 C# Express a Firebird embedded - sice není funkční podpora pro práci s DB v GUI, ale to mi zas až tak nevadí
další možností je použít MS SQL Compact Edition - embeddable databázi od Microsoftu, ale s tou nemám moc zkušeností, pro moje potřeby nevyhovovala

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0