Autor Zpráva
ATM
Profil *
Zdravím,

rád bych si koupil Acer TM5720 viz. http://notebooky.alza.cz/notebook-acer-tm5720g-602g25mi-d83107.htm

Potřeboval bych poradit, jestli je k tomuto NB možné připojit externí monitor přes digitální konektor (což je zřejmě DVI a to asi možné je) a hlavně, jestli se k tomuto NB dá připojit 5.1 zvukovky?

Dle tohoto obrázku http://img.alza.cz/ImgW.asp?fd=FotoAdd&cd=NC367k-05 si nejsem jistej tou kulatou zdířkou, je třeba možné koupit nějakou redukci na USB, do který píchnu zvukovky 5.1 ? Nebo nějakou externí zvukouvou kartu??

Rád bych tento notebook používal místo stolního počítače - připojoval bych myš, klávesnici, monitor, repráky - je svým výkonem dostatečně tomuto vhodný? Chtěl bych přes externí monitor hrát také nejnovější hry, zvládne to tato grafická karta a nebude žádná změna zobrazení oproti klasickému stolnímu počítači - tj. třeba windows budou vypadat stejně ostře jak na nb s externím monitorem tak na klasickém stolním pc? Popřípadě co je třeba dokoupit abych měl skvělé grafické zobrazení na externím monitoru připojeného k tomuto nb?

Děkuji Vám za odpověď
Ghosting
Profil
Potřeboval bych poradit, jestli je k tomuto NB možné připojit externí monitor přes digitální konektor (což je zřejmě DVI a to asi možné je)

Podle tý fotky to vyypadá na klasickej D-SUB konektor. Dá se však dokoupit redukce z D-SUB na DVI. (Stojí okolo 100,-), potom pujde přopojit LCD monitor.
ATM
Profil *
Je tam klasická přípojka na lcd i digitální, to uz jsem si zjistil a je to ok, jde o to jak to dobře bude fungovat?

A jak je to s těma zvukovkama???


Díky
Ghosting
Profil
Všechny modernější zvukovky by měli mít 5.1 ne-li i víc. (7,1, 8,1)

Je tam klasická přípojka na lcd i digitální, to uz jsem si zjistil a je to ok, jde o to jak to dobře bude fungovat?

Záleží jak dobře si to v OS nastavíš.



Tyhlety otázky by jsi mělspíše směřovat k prodejci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0