Autor Zpráva
Lexter
Profil
Pracoval tu někdy někdo s ním? Mám projekt ojetý z screenu 1280x1024 a při exportu nahodím formát avi při kompresi 75% a vellikosti 1024x768. Vdeo je dlouhé asi 45 minut. Sice se velikost snažím trochu srazit, ale co se povedl můj poslední export, tak smě stál okolo 800MB, to přece není možné, aby to bylo takhle veliké. jde o video zachycující návod pro photoshop i s mým komentářem. proto je důležitá kvalita videa. Zvuk může být klidně horší. Nezná někdo optimální způsob nastavení tohoto programu, aby dokázal co nejefektivnější redukovat velikost videa?
joe
Profil
Chce to zkoušet, jinak výborný program ;-)

Když víš, že poslední export byl 800MB, tak dej kvalitu nižší jestli si to můžeš dovolit. Navíc v tom programu jsou nějaké přednastavené, takže stačí jen vybrat a čekat co z toho nakonec vypadne :o) Nevím jestli ti tu někdo poradí, jak to máš přesně nastavit, ale kdo ví.
Lexter
Profil
joe
teď zkouším export do *.wmv při střední kvalitě videa a zvuku. taky pomocí nejnovějšího enkodéru od ms. Už mi ho exportuje nehorázně dlouho. kdysi jsem se s jednim wmv na 20 min dostal pod 80MB, ale jak jsem toho dosáhl už nevím :D.
joe
Profil
Chce to zkoušet, když jsem to ještě dřív exportoval, tak jsem taky zkoušel a někdy jsem nechápal jak je možný aby třeba to wmv zabíralo o dost míň a mělo mnohem lepší kvalitu než jiné formáty. Ale třeba už jsi na něco přišel.
Lexter
Profil
No pokusil jsem se kombinovat wm encoder s camtasii samo že do exportu wmv. Dostal jsem se na 66MB a pořád je to koukatelné a pro videonávod dostačující :).
joe
Profil
Lexter
Tak super, až budu potřebovat udělat nějaký video návod, tak budu vědět jak na to :-) Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0