Autor Zpráva
miniJOHN
Profil
Jelikož se tu docela dost vyskytuje uživatel Rico89(http://aivos-webdesign.net/), chtěl bych vás upozornit, že neplatí dohodnuté peníze za dohodnutou práci.

Měl jsem pro něj dělat linkbuilding, všechno jsem udělal správně, jak on chtěl.

Když bylo všechno hotovo, tak mi napsal, že musím ještě všude, kde je web zaregistrovaný upravit e-mail ( asi 80 katalogů), to jsem odmítnul, že to nebylo v naší dohodě. Od té doby neodpovídá a neplatí.

Tak bacha ;-)
peane
Profil
Rico89 ?? Hm taky jsem si rikal ze bych ten link-building vzal... Stesti, ze jsem to neudelal... Jinak drzim palce pri reseni tohoto problemu.. Jinak ce se tyce zmeny e-mailu to je jako to delat cele znova...
Morasino
Profil
miniJOHN
Když bylo všechno hotovo, tak mi napsal, že musím ještě všude, kde je web zaregistrovaný upravit e-mail ( asi 80 katalogů), to jsem odmítnul, že to nebylo v naší dohodě. Od té doby neodpovídá a neplatí.
Tak, o to mě taky požádal, pak mi dal ještě prémie. Hmm to se mi nezdá, dělám s ním už dlouho.
miniJOHN
Profil
Tak, o to mě taky požádal, pak mi dal ještě prémie. Hmm to se mi nezdá, dělám s ním už dlouho.
Ano, mě taky "požádal" ať to udělám za nějaký obnos, ale za opravdu směšnou částku...

Nejvíce mě štve, že neodpovída...myslím, že se dá domluvit a ne si dělat naschvály..
ShaiMagal.Org
Profil *
Zvlastni, právě proto máte využívat mých služeb :-)
Registrace do katalogů
Morasino
Profil

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0