Autor Zpráva
Rys
Profil *
Zdravim, jen me zajima Vas nazor, kdyz se s nekym dohodnete ze mu udelate web, da vam zalohu, vy web udelate, spustite, ale zbytek ceny nikde.a kdyz tomu clovekovi reknete kdy budou penize, on vam rekne: nemam, nevim kdy budou. co by jste delali?děkuji za nazory
Rae
Profil
Pokud máš přístup na ftp tak to normálně smaž a nech si to jen zálohovaný na disku. Až zaplatí tak to natáhneš.
roberta
Profil
Rys
ak nemáš prístup na ftp, tak máš smolu...

ja osobne nikdy web "nespúšťam", pokiaľ nemám zaplatené...
TSD
Profil *
Já weby spúšťam u sebe. Přenesu až je zaplaceno.
Rys
Profil *
Pristup na ftp mam. takze z vasich nazoru citim, ze by jste ten web blokli?
Rae
Profil
Já bych ho určitě bloknul. Jestli máš nějakou možnost jak na to tak to udělej.
Rys
Profil *
dekuji za vase nazory.
Dranel
Profil
TSD
Já weby spúšťam u sebe. Přenesu až je zaplaceno.
To je velmi chytré řešení (myšleno vážně, nikoli ironicky). Takže ty mu ten web vlastně ukážeš v plné své kráse na své subdoméně, ke které máš FTP jen ty? A pokud souhlasí, tak mu ho přetáhneš na jeho doménu? Ale co když něsouhlasí a kódy (HTML, CSS, JS) si zkopíruje? Co děláš pak?
Joker
Profil
Dranel
Ale co když něsouhlasí a kódy (HTML, CSS, JS) si zkopíruje?
Jednak často jde i o server-side skripty, které si takhle jednoduše zkopírovat nelze a jednak takové zkopírování je trestný čin, takže pak asi nezbývá, než v první fázi poslat dotyčnému ultimátum a ve druhé fázi podat trestní oznámení.
roberta
Profil
Dranel
Takže ty mu ten web vlastně ukážeš v plné své kráse na své subdoméně, ke které máš FTP jen ty?
kde si sa dočítal, že weby spúšťa na svojej subdoméne? môže ich spušťať na svojom notebooku...
Dranel
Profil
roberta
To jsem si nepřečetl nýbrž logicky vyvodil. Mimochodem jakou má souvislost subdoména s notebookem? To je jako bych řekl, že to může spouštět i z Jupitera.
Joker
Profil
Dranel
Tak na svém notebooku ho může pustit i z localhostu, ale přijde mi to trochu nepraktické, lepší je ta subdoména, řekl bych
roberta
Profil
Dranel
asi si ma nepochopil...
TSD písal, že weby spúšťa u seba. ty si z toho vyvodil, že web vlastně ukážeš v plné své kráse na své subdoméně, z ktorej si každý skopíruje HTML, CSS, JS
a ja som z toho vyvodil, že web mu ukáže pri osobnom stretnutí na notebooku, z ktorého nikto nič neokopíruje.

inak z Jupitera by sa teoreticky tiež dal spustiť web :)
TSD
Profil *
Dranel
Ano, přesně tak to dělám. To, co píšeš, se mi ještě nestalo, asi jsem měl zatím štěstí. A kdyby to někdo udělat chtěl, tak mu v tom nemám jak zabránit.

Jediné co mě napadá, je snažit se hned na začátku prosadit, že doménu zařídím já, i kdybych z toho měl mít nulovou provizi. Kdyby mi pak někdo chtěl html+css ukrást, tak by si samozřejmě mohl zřídit jinou, ale pokud ta, kterou jsem zřídil já, je ve tvaru www.nazevfirmy.cz , tak by to tomu člověku asi nestálo za to.

Ale samozřejmě jak píše Joker, jádro mé práce je v php a to nikdo nezkopíruje. html+css si nechávám dělat, protože to neumím. A ještě nikdy mě to nestálo víc než 1500, což bych nějak přežil, víc by mě mrzel ztracený čas nad php.
TSD
Profil *
roberta z notebooku spúšťat možem, ale dělám to tak jak píše Dranel. Možná proto, že zatím nemám žádnou špatnou zkušenost.
roberta
Profil
TSD
však aj ja to tak robím, ako ty, aj keď mám špatné skúsenosti. ale ako píšeš náklady na HTML, CSS, javascripty tiež pri najhoršom oželiem a serverové zdrojáky zo subdomény mi ešte nikto neskopíroval...
Dranel
Profil
TSD
Okey, to jsem chtěl slyšet. Ovšem s tou registrací domény je to už přehnané myslím. Dle mě stačí, když nezaplatí, plácnout ho na blacklist na všech diskusích, kam zajdeš :)

roberta
...serverové zdrojáky zo subdomény mi ešte nikto neskopíroval...
Tak to by byl dobrej hacker :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0