Autor Zpráva
dfsdfds
Profil *
Prosim potrebujem radu.

Chcem si nejako nainstalovat c++ a pisat ho v eclipse.

Stiahol som si z eclipse.org balik Eclipse for RCP/Plug-in Developers, len mi ti nechce spustiti instalacku, ze mu chyba jdk ci nieco take co je Java a co teoretcky nechcem.
Ako mam spravit c++ a eclipse?

Diky za rady.
Joker
Profil
dfsdfds
Předpokládám, že to není JDK, ale JRE, Java Runtime Environment. To je potřeba prostě z toho důvodu, že Eclipse je v Javě, takže bez běhového prostředí Javy prostě nepoběží.
dfsdfds
Profil *
fajn, idem stiahnut JRE ale potom mi uz bude c++ vsetko ficat ci este treba c++ nejalko extra nainstalovat?
Som amater, viete :)) tak neviem ako to funguje...
dfsdfds
Profil *
a kde sa da stiahnut to JRE? Nikde to neviem najst :(
Timy
Profil
dfsdfds
Z tebe bude dobrý programátor ;-)

http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=jre&sourceid=opera& ie=utf-8&oe=utf-8http://www.slunecnice.cz/sw/java/jre/ třeba
dfsdfds
Profil *
a ako to c++ vyriesit?

mam nainstalovane jre a eclpise, co mam robit dalej?

diky
joe
Profil
dfsdfds
Pak zřejmě stáhnou nějaký kompilátor C++, jestli již není v balíku obsažen.

--- Trochu mimo téma ---

Joker
Eclipse je vážně napsaný v Javě? Asi máš pravdu, když to píšeš (snad :-)), ale jak je možné, že je tak rychlé? V javě jsem zrovna nedávno dělal úkol, začínám s ní, a jen samotné zobrazení dialogu pro výběr souboru mi trvá dvě minuty.

> Nesnáším Javu! <
Joker
Profil
dfsdfds
a kde sa da stiahnut to JRE? Nikde to neviem najst :(
Hmm, Google má výpadek? Mně funguje v pořádku...

joe
Eclipse je vážně napsaný v Javě?
Jojo. Ono taky- je jiný důvod, aby program ke svému běhu vyžadoval JRE? :-)

jak je možné, že je tak rychlé?
Těžké odolat pokušení napsat: Možná ta rychlost programu záleží i na tom, *kdo* to programuje ;-)
joe
Profil
Joker
No nevím, právě proto se ptám :-)
Jasně, že záleží kdo to programuje, ale nevím co by se dalo „zkazit“ na třech řádkách pro zobrazení dialogu. (Používal jsem JFileChooser ze Swingu). Doteď jsem žil s přesvědčením, že v Javě se dají dělat sice multiplatformní programy, ale šíleně pomalé...
dfsdfds
Profil *
No vyzera vsetko ok, mam to eclipse pre C++, otvorim ho pekne napisem script len ked dam RUN dak pise ze to nemoze spustiti, nieco s BINARY,

ako to odtsranit?
Měsíček
Profil
Přestat psát v Eclipse a kompilovat zdrojový kód jednoduše a čistě v kompilátoru MinGW, naučíš se toho víc a alespoň pochopíš jak to pracuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0