Autor Zpráva
Kubanek
Profil *
Zdravím,

dnes mi nastal takový zvláštní problém s youtube.com, videa zkrátka nefungují.. pokaždé naskočí hláška: "Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player. ",každopádně poslední verzi tohoto programu mám, stejně tak jako mám nainstalovanou podporu pro javu.. dodnes vše bylo ok.. jedna věc je avšak zvláštní.. když se podívam někde na stránku, kde je youtube video jako embed.. tak si ho normalne prehraju.. ale primo na strance to nejde..

používám Avant Browser (nástavba na IE6 - nechci rady typu, zmen prohlizec.. doted vse bylo ok).. a kdyz jsem zkusil v mozzile.. tak to slo. diky za tipy..
Railbot
Profil
java je sice pěkná, ale zkus si zapnout javascript.
Kubanek
Profil *
java je sice pěkná, ale zkus si zapnout javascript.

eh, já netuším kde.. a nevím proč se mi javascript 'vypl'..
orava))
Profil *
FireFox -> Nastroje -> Moznosti -> Obsah -> povolit JavaScript
IE - Nemam ani sajbu
vertigo4
Profil
Tools --> Internet Options --> Upřesnit

a tam to někde najdeš
Kubanek
Profil *
jedna malickost.. pro presne pochopeni..

firefox=funguje mi to porad/i vcera i dneska..
ie6=doted fungovalo, dnes ne.. v Upřesnit jsem nic o javascriptu nenasel..
nvm
Profil *
nainštaluj nový adobe flash player...
Railbot
Profil
nvm
Nauč se číst.
Kubanek
Profil *
Railbot

prosímtě.. mohl bys mi poradit? jsem z toho marný, absolutně netuším proč,co.. :thx
Kubanek
Profil *
tak.. aktivní scriptování mám ve všech zónach zapnuté.. takže tím to nejspíš nebude taky.. netuším proč mi youtube v mozzile funguje.. a v ie uz ne.. video.google.com - v ie6 taky funguje.. pouze youtube.com ne (avsak jak uz jsem psal.. kdyz se podivam na stranku pr. videa.wz.cz ,kde youtube videa maji jako embed.. tak si je normalne prehraji..)
Dranel
Profil
Kubanek
FF automaticky nabízí aktualizaci flashe. IE myslím ne. V tom bude zakopaný pes.
Kubanek
Profil *
naposledy.. posledni verzi FLASHE stazenou mam.. ale stale nic..! nikoho nic nenapada?
majkl
Profil *
mame ten stejny problem, tak ted uz v tom aspon nejsi sam :D , vsechno v posledni verzi a nevali stejn....
pata
Profil *
ej taky mi to nefici :( a do ted to faralo ale v ie to funguje ae v mozile ne ..
Avram
Profil *
Ahoj vseci,prosím potrebuju radu. Nedavno jsem si normlane poustel videa na youtube a jine stranky az pred dvema dny mi to prestali jit. Pise mi to an error occurred please try again later. Nevite nekdo prosím jak to opravit?? Flash player mam a taky Shockwawe player. Ale proste nic . Diky za radu . F

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0