Autor Zpráva
Anka
Profil *
Přeji pěkný večer,

s PS Padem jsem dnes pracovala poprvé /začátečník kterej se doposud pižlal v poznámkovém bloku, vzhledem k tomu, že bude absolvovat zkoušku na HTML/CSS/ a jedinej problém mám v tom, že i když si nahraji do menu (novej projekt/složka) obrázek, nechce mi jej PS Pad zobrazit, zmetek (i při přesném odkazování na daný soubor..)

tak co dělám dělám při všech svatých chocholatých špatně?

Díky

Aník
Davex
Profil
Pravděpodobně není odkazování tak přesné. Obrázek se musí odkazovat relativně vůči CSS nebo HTML souboru do kterého má být vložen. Jak tomu může pomoci funkce projektu v PSPadu opravdu nevím. Doporučuji ještě pročíst JPW: Proč nefungují obrázky.
Miloš
Profil
Anka
I když píšu kód v PSPadu, mám danou stránku vždycky otevřenou ve svém oblíbeném prohlížeči, protože se nespoléhám na interní F10 vazbu na IE.
Totéž doporučuji i tobě (nemusí to být zrovna Opera) – otevři si aktuální editovanou stránku v prohlížeči, v PSPadu ulož a v prohlížeči reloadni. Hádal bych, že v tom bude PSPad nevinně.
Bubák
Profil
Hádal bych, že v tom bude PSPad nevinně.
Ale dokud HTML soubor neuložím, dělá takovéhle cesty:
src="C:/Documents%20and%20Settings/uzivatel/Plocha/obrazek.png"
Tepr ve po uložení HTML souboru začne PSPad uládat relativně, protože už má odkud odvodit relativní cestu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0