Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Jaké máte skušenosti s internetovými prohlížečí
weckho
Profil
Nevím jaké zkušenosti myslíš konkrétně, ale já používám nejvíc Mozillu.
flying gentleman
Profil
sorry, rad bych ti odpovedel, ale nevim na co. na tohle bych ti klidne mohl rict, ze vsechny prohlizece co jsem pouzil se ovladaly levym tlacitkem mysi a klavesnici.pls upresni dotaz
Boldrik
Profil
snaha o flame? vyzkousej vsechny podstatne - MSIE, FireFox, Mozilla, Opera a vyber co vyhovuje TOBE. Je to individualni.
Boldrik
Profil
s prohlizeci zkusenosti mam dobre. skoro bych rekl, ze internet by bez nich nebyl ono. ;)
Meldo
Profil
IE - mal som ho dlho rad aj napriek kritike zo vsetkych stran. no potom som to pochopil, ked sa mi automaticky nainstaloval toolbar a rôzne ine lahôdky, ktore nesli inak odstranit ako formatovanim disku(resp. casti disku)
Opera - momentalne pouzivam a som s nou maximalne spokojny. podporuje zalozky, ma mailoveho klienta, je rychla, myslim ze aj celkom "bezpecna", free verzia ma hore maly reklamny banner
firefox - nepodporuje záložky, to je asi najväčšia chyba, ale inak asi dobry prehliadač, mail klient, "bezpecna" (mam skusenost ze ak stranka nie je optymalizovana pre tento prehliadac, casto sa velmi skaredo zobrazi - ale zalezi od toho, ake stranky navstevujes)
Netscape - kedysi bol super, teraz uz radsej nie.
blast3r
Profil
firefox - nepodporuje záložky
To by som si nedovolil tvrdit, hore na toolbare mas napisane zalozky
Acci
Profil
blast3r
Meldo asi myslel taby. Ale i tak taby podporuje. Bez toho by určitě nebyl tak úspěšný
Spikee
Profil
Možno myslel, že nie sú (bez rozšírení), až také dobré ako v Opere (alebo inde)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0