Autor Zpráva
ZachranmeInternet
Profil *
Prosím Vás, dělejte použitelné operační systémy jako je XP, jen se prosím nepleťte do jakýchkoliv aktivit týkajících se internetu (zkoušel jsem IE8 betu) ... další podmínění komentáře a roky strávené vytvářením berličkování ... Ach jo :-(
Tasartir
Profil
Myslím že vhodnější místo pro vzkaz Microsoftu bude někde u nich..
Bubák
Profil
Zachraňte nás před těmi, co chtějí zachránit svět.
ZachranmeInternet
Profil *
Tasartir
Nevím proč by měli moderátoři zasáhnout. Slušná prosba na nejčtenější české diskuzi týkající se internetu a vývoje pro něj s tím, že mě zajímají i názory ostatních
Railbot
Profil
IE 8 Beta je pořád jen Beta, není to ani RC, jen beta, tak nevím, co plašíš. IE7 už není takový zmetek jako 6, i když má své slavné okamžiky...
Tasartir
Profil
Nedomnívám se, že by zastavení vývoje webového prohlížeče od firmy Microsoft zachránilo internet.

Důvod, proč si myslím, že to sem nepatří: Vzkaz Microsoftu směřuj jim, ne nám. Tímhle způsobem se do povolaných rukou nedostane.

Pokud máš nějaké konkrétní poznámky a připomínky ohledně beta verze IE8, uveď je tady, rozveď diskuzi, proti tomu absolutně nemám. Takový výkřik, jaký jsi ty předvedl, neuznávám.
ZachranmeInternet
Profil *
Tasartir
Nedomnívám se, že by zastavení vývoje webového prohlížeče od firmy Microsoft zachránilo internet
A já to snad někde tvrdím, jen si povzdychuji nad dalšími podmíněnými komentáři a nad berličkováním... Já nemám konkrétní příklady, jen jsem viděl většinu stránek pomocí tohoto prohližeče rozházených... vypisovat tady např. nefungující vertical-align atd... asi nemá cenu...
Bubák
Profil
Microsoft před léty prakticky ukončil vývoj IE. Z této chyby se poučil.

mě zajímají i názory ostatních
To jsi řekl až nyní, tvůj první příspěvek je pouhý výkřik do tmy. Píšeš třeba, že jsi zkoušel IE8,to je jediná informace ve tvém výkřiku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na ZachranmeInternet:
Připadá mi předčasné posuzovat neduhy prohlížeče podle betaverze. Už se tu o ní diskutovalo, můžeš tam navázat.
Jestli tě kódování nebaví, dělej něco jiného. Podobná nátura problémů, kterým musíš při stávající konstelaci prohlížečů čelit, tu bude vždy.

roky strávené vytvářením berličkování
Nebuď šnek. Buď quick. :-)
ZachranmeInternet
Profil *
Jestli tě kódování nebaví
Právě že baví, jen mě nebaví berličkovat kvůli nejvíce používanému prohlížeči a pak vytvářet berličky kvůli předchozím berličkám, atd. :-(
Railbot
Profil
ZachranmeInternet
Představ si ten horor, kdyby se všechny prohlížeče chovali stejně, dodržovali jeden standard...to by byla nuda :)
Bubák
Profil
Railbot
Dovedeš si představit finanční ohodnocení takové nudné práce ;-)
Bubák
Profil
např. nefungující vertical-align
Nevím o tom, že by zrovna tahle CSS vlastost v IE nefungovala. Nevím, jak IE3, ale od verze IE4 tahle CSS vlastnost spolehlivě funguje.
Pokud s touto CSS vlastností v IE máš problém, zkus dát přiklad, ale jinde.
Railbot
Profil
Bubák
Právě, že dovedu. Kód by psaly cvičené opice za trs banánů a já skončil v papírové krabici na hlavním nádraží :o)
ZachranmeInternet
Profil *
Railbot
Bubák
no máte pravdu tohle jsem si neuvědomil ... stejně jako daňoví poradci se těší z nepřehledných těžkopádných 'zavyjímkovaných' daňových zákonů, tak by se měl vývojář internetových stránek tešit z IE8 .. vivat IE - bez tebe bych vyvíjel stránku desetinu času, ale nikdo by ji ode mě nechtěl ... :-) ... no škoda že se vývojem stránek neživím (ačkoliv jsem jich už spousty udělal) ... takže smyčka zpět na můj první příspěvek - výkřik do tmy :-(
ZachranmeInternet
Profil *
Bubák
no nevím, mě prostě nefunguje, když jsem hledal na netu, našel jsem i jiné, kterým např. toto dělá problémy:
http://archivist.incutio.com/viewlist/css-discuss/97438 (ale tohle jen jeden příklad, jak napsal Railbot, je to beta, takže pátrat, proč je stránka celá rozházená asi teď nemá cenu) ... Prostě se budu muset smířit s dalším podmíněným komentářem :-(
Chamurappi
Profil
Reaguji na ZachranmeInternet:
Náplní práce kodéra jsou zejména berličky.
Situace mi nepřipadá tak strašná a beznadějná, jak sis ji ve svém výkřiku do tmy vysnil. Nejviditelnější chyby betaverzí budou pravděpodobně opraveny — to je přeci důvod, proč se dělají betaverze.

Prostě se budu muset smířit s dalším podmíněným komentářem
Můžeš také HTTP hlavičkou přepnout režim tak, aby se jakákoliv budoucí verze chovala přesně stejně jako sedmička.
Joker
Profil
ZachranmeInternet
bych vyvíjel stránku desetinu času, ale nikdo by ji ode mě nechtěl
Spíš takhle: desetina času při stejné hodinové sazbě = desetina peněz.
A ještě navíc: "zvládne to každý" = podstatně nižší hodinová sazba.
;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0