« 1 2
Autor Zpráva
AlešD
Profil
Pánové:

vaší zákazníci musí být skvěle informovaní a práce pro ně radostí pro vás.

U mě to funguje tak, že veškerou energii věnuji na to, abych rozmluvil zákazníkovi nápad se vstupní obrazovkou s animovanými vlajkami jazykových verzí, poskakujícím logem a hrající stupidní hymnou firmy.

Holt má někdo štěstí a může řešit XHTML/HTML.
Bubák
Profil
AlešD
;-)
Dranel
Profil
Venca V
Myslím, že jsi to trochu přehnal. Když ne, tak bych nechtěl být tvým zákazníkem. Já svým pomáhám a radím, co je lepší a co horší.

AlešD
Tak to už snad nikdo ani nepožaduje :)

Bubák
Naprosto bezvýznamný příspěvek. Já se směju a nikam to nepíšu :D
vertigo4
Profil
Dranel
Tak to už snad nikdo ani nepožaduje
To by ses divil. Setkal jsem se s tím, že třeba jeden zákazník chtěl na webu tři animace; když jsem se ho zeptal jaké, tak říkal, že je mu to jedno, ale minimálně tři animace chce mít na webu... ihned jsem odstoupil od toho, protože dělat web a násilím tam rvát tři animace, jen aby to bylo podle gusta...
Venca V
Profil
Já svým pomáhám a radím, co je lepší a co horší.
Myslíš, že se v této problematice orientuješ natolik, abys tohle dokázal posoudit? Netvrdím, že jim neporadím, pokud o to mají zájem, ale pokud zadavatel chce psát v tom a tom HTML či XHTML, rozhodně se mu to nebudu snažit rozmlouvat, protože on si může okamžitě najít deset dalších, kteří mu to napíšou bez nějakého poučování.
Dranel
Profil
Venca V
Tolik zkušeností nemám, ale myslím, že pořád víc, než člověk, který si nechává nakódovat web. Ale HTML vs XHTML jsme už vyřešili. Já mám teď na mysli to, co říkal AlešD a následně vertigo4.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0