Autor Zpráva
Mike8748
Profil
no, kdyz uz se tady kazdej vyptava jakej notebook,... tak se taky zeptam

chci si koupit novou klavesnici, bezdratovou (je jedno jestli radio, nebo bluetooth, ale radsi radio, kvuli cene)
pokud to bude set s nejakou peknou myskou tim lip (stavajici mys mi zatim vyhovuje, tu menit nemusim)
ale na klavesnici mam 2 pozadavky
1) standartni rozlozeni klaves, tedy sipky "extra", ne namackany nekam mezi ctrl shift atd, a Ins/del/.. ve standartnim rozlozeni, tedy 2 rady po trech klavesach
2) klavesnici s nizkym zdvihem klaves (jako notebook)

Nejakej napad?
Joker
Profil
pokud to bude set s nejakou peknou myskou tim lip
K tomuhle dotaz: Viděl někdo vůbec nějakou bezdrátovou klávesnici samotnou bez myši?
Kdysi jsem sháněl a nesehnal. Bezdrátovou klávesnici bych bral, bezdrátovou myš nechci. A kupovat si klávesnici s myší a myš pak mít někde ve skříni... :-/
korwin
Profil *
Na co bezdrátovou klávesnici? S klávesnicí se moc nehejbá (pokud nejste po 8mi pivech nebo nehrajete nějakou bojofku)..ale s myší to je horší, s tou se hejbá furt a tam drát vadí.
Joker
Profil
korwin
Já bych bezdrátovou myš nechtěl, protože: 1. se musí měnit baterky a 2. je daleko těžší (právě kvůli baterkám), což když jí mám celý den tahat v ruce mi docela vadí.
Bezdrátovou klávesnici bych bral proto, že ten drát mi docela překáží na stole a klávesnice se pak dost blbě posunuje, nebo si jí nemůžu vzít na klín, aniž bych smetl ten binec co mám na stole :-)
korwin
Profil *
No v tý klávesnici asi bude taky nějaká baterka ne? Nebo to jede na vzduch :-)? Těžší je, ale to mně osobně vůbec nevadí (mám asi velkou citlivost nastavenou, takže s ní moc nehejbám). Mám ale nějakou levnou od Geniusu. Ty dražší kousky maj akumulátor přímo v sobě a ty by už tak těžké být nemusely. Já tam mám dvě AA baterky. Ale většina je na AAA i když to zas vydrží míň dlouho, ale sou lehčí :-). No já mám klávesnici na jednom místě a posunuju ji max tak 10 cm do každý strany :)) na klín si ji neberu :).. takže u tebe by to mělo asi větší význam.
Mike8748
Profil
no, takze
....
- hmotnost mysi... ono ty baterky nejsou zas tak tezky. ja myslim ze rozdil 120-180 gramu dratova mys, a 160-250gramu bezdratova zas takovej rozdil neni. osobne radsi trosku tezsi, takovy to maly plastovy nic, co se da odfouknout mi prijde nanic

- baterky me netrapi, od ceho jsou nabijeci akumulatory, ze? :) vymenit aku v klavesnici jednou za mesic neni zas takova prace, a mys se mi pres noc dobiji v nabijecce, takze taky bez problemu

- klavesnici bezdratovou, prave kvuli moznosti manipulace, precejenom ten drat 1) bejva kratkej (kupovat metrovou prodluzku kvuli 20-30 cm mi prijde divny), 2) prekazi.

- to ze bych si koupil set a mys zustala nekde zahrabana ve skrini mi taky netrapi, uz tam jsou 3, takze by sama nebyla (krabici s vic jak 20 dratovejma krysama nepocitam)

- klavesnici k hrani zas tak moc nevyuzivam, k tomu mi staci mys v prave ruce a "Belkin Nostromo n52te SpeedPad" v ruce leve

- a BTW, ano videl sem bezdrat klavesnici bez mysi. treba Logitech diNovo edge nebo mini
Joker
Profil
korwin
No v tý klávesnici asi bude taky nějaká baterka ne?
No ale u klávesnice je to jedno :-) Těžší klávesnice mi nevadí, těžší myš ano.

Mike8748
ja myslim ze rozdil 120-180 gramu dratova mys, a 160-250gramu bezdratova zas takovej rozdil neni
No, takže bezdrátová může vážit klidně dvojnásobek toho co drátová. Nevím, no, prostě mi bezdrátové myši přijdou dost těžké.

a BTW, ano videl sem bezdrat klavesnici bez mysi. treba Logitech diNovo edge nebo mini
A tak jo, no, nějaké jsou:
http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?bpath=Kl%C3%A1vesnice%5CBezdr %C3%A1tov%C3%A9%5CBez+my%C5%A1i
Nicméně stojí cca 3x tolik, než nějaká lepší sada klávesnice a myši, tak to už mi fakt přijde lepší mít tu myš ve skříni :-)
korwin
Profil *
Jo ale psals: "1. se musí měnit baterky"...tak to platí i pro tu klávesnici :-). Tak tu myš pak někomu prodej nebo věnuj a máš po problému :-)
Radek Louser
Profil *
Záleží, jestli chceš multimediální. Pokud ne, doporučuju http://www.alza.cz/logitech-dinovo-mac-edition-d119795.htm.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Radka Lousera (IP: 80.250.0.70):
1) Přestaň spamovat, člověče z Alzy.
2) Přestaň vytahovat stará vlákna.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0