« 1 2
Autor Zpráva
Jupíí
Profil
A neumím grafiku
Matty
Profil
Jupíí
Programuj a pracuj s formuláři. Nevidím problém.
OT: tady taky děkuji za reklamu :-)
edit: k té grafice: já taky moc ne, ale to mi nebrání programovat. Máš-li nápad, realizuj ho.
Jupíí
Profil
Matty
Máš-li nápad, realizuj ho.

Oto celou dobu jde mě nic nenapadá už 2 týdny si mořím hlavu a pořád nic
Dranel
Profil
Jupíí
Tak udělej web o programování. Když nic jiného, tak získáš další zkušenosti. Ale myslím, že tě u toho stejnak něco napadne :)
Matty
Profil
Jupíí
Třeba já dostal jeden nápad při koukání na toaletní papír (novej, nepoužitej). Ale to už je trochu OT...
Měsíček
Profil
Třeba .. střílím od boku:

Jsou v PHP5 funkce, které dokáží vypočítat kdy vychází a kdy zapadá slunce v jednotlivých městech nebo v jednotlivé dny, - nikde jsem, ale neviděl dobře udělanou stránku, která by se zaměřovala jen na to, není to zas tak těžké a mohla by to být zajímavá věc.
Jupíí
Profil
Měsíček

BOMBA, BEZVA, TO JE ONO TY FUNKUCE TU V PC TAKY NĚKDE MÁM VELMI DOBRÝ NÁPAD. URČITĚ TO ZKUSÍM. BEZVA BEZVA GOOD!

Jinak kdyby někoho ještě něco napadlo klidně pište dál.
Jupíí
Profil
Matty

Nedal by s mi ICQ?
Matty
Profil
Jupíí
Klidně. 493-749-609
DoubleThink
Profil *
Jupíí
K základnímu nápadu - výměnná reklama u nás zažívala boom před cca 7 lety. Lidi ale dost rychle pochopili, že je to na nic. Jenom si zasírali stránky cizí reklamou a jediný benefit byl konverzní poměr na na ty svoje, limitně se blížící nule.

Typuju, že tě zajímá webdesign, nudíš se a chceš na netu vynořit hlavu z té monotóní šedi bezvýznamných a bezcenných osobních deníčků a blábolů, které vlastně ani nikoho nezajímají... správně?

Publikace odborných článků je jedna z fungujích cest. Bohužel pro tebe je už dneska konkurence a i úroveň dost vysoká. Máš dvě možnosti. Předběhnout konkurenci - být lepší. Nebo se jí vyhnout - psát o něčem novém nebo minoritním.
Jupíí
Profil
Typuju, že tě zajímá webdesign, nudíš se a chceš na netu vynořit hlavu z té monotóní šedi bezvýznamných a bezcenných osobních deníčků a blábolů, které vlastně ani nikoho nezajímají... správně?

Ano

Publikace odborných článků je jedna z fungujích cest. Bohužel pro tebe je už dneska konkurence a i úroveň dost vysoká. Máš dvě možnosti. Předběhnout konkurenci - být lepší. Nebo se jí vyhnout - psát o něčem novém nebo minoritním.

To je ono scháním nápad myslím že už něco mám na základě toho :
sou v PHP5 funkce, které dokáží vypočítat kdy vychází a kdy zapadá slunce v jednotlivých městech nebo v jednotlivé dny, - nikde jsem, ale neviděl dobře udělanou stránku, která by se zaměřovala jen na to, není to zas tak těžké a mohla by to být zajímavá věc.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0