Autor Zpráva
Lexter
Profil
Docela rád bych znal názory z více míst, proto se ptám i zde. Uvažuji nad koupí Acer Aspire 7720G-933G64BN (LX.ANU0U.110)

Byl by určen ke sledování filmů, zábavě, sem tam hraní a kdyby bylo venku hnusně, tak i k práci. tzn. tvorba webu, sem tam nějaká ta grafika. Jinak tahem k prací ne, na to mam stolní v kanclu.

Rozhodně si chci notebook pořídit, stolní mi už doma zabírá haldu místa.

Jak se na tento model díváte vy? Prý se acery poslední dobou dost zlepšili.
Měsíček
Profil
Ano tenhle je dobrý, na ty věci, které chceš stačí - kdybych měl prachy bral bych ho ;)
Inpocasi
Profil
Značku Acer z vlastní zkušenosti nemám příliš rád. Parametrově špatně nevypadá (ale pokud by mi Acer nevadil připlatil bych si za FULLHD rozlišení).
sonix
Profil
A z jakého důvodu acery nemáš rád? Na internetu panuje hodně záporu a negativních zkušeností jak se servisem, tak s modely... Jenže tohle všechno je dáno tím, že ACER má na trhu jako jeden z mála výrobců tak velkou škálu notebooků na výběr, že je tím pádem i více pochur neboť čím více notebooků, tím více poruch, tím pádem více stížností a vytíženost servisu.. Prostě nemůžete dát na ostatní... Nehledě na to, že acer ted má novou řadu gemstone blue, což je hodně propracovaný model. :) Je to jen můj názor tak mě prosím nekamenujte jen si myslím, že nejsem daleko od pravdy s tou produkcí aceru. Vím o čem mluvím. Můj otec si koupil acer TravelMate (nejporuchovejsi řada aceru) a vydrzel mu vice nez 2,5 roku.. Na tom asi něco bude..
Inpocasi
Profil
sonix
Hlavně mi nevyhovuje jejich konstrukční provedení. Byl to notebook s řady Aspire, ostatní řady neznám. Acer není největším prodejcem, je myslím třetí. Lenovo, který je první, problémy nemá (nečetl jsem o nich).
sonix
Profil
konstrukce není zas tak špatná... Spíš záleží na modelu...
souki
Profil
Říká se, že majitelů Acerů vždy vědí, kde mají servis.
sonix
Profil
To nezapírám... A nechci ani nejak vyzdvihovat značku Acer. Jsou i lepší značky než acer, ale prostě acer je jedna z těch zanček, u kterých platí "Za málo peněz, hodně hudby"... Každý má jiné zkušenosti se značkami notebooků. :)
ajax
Profil *
Ahoj. Chci se zeptat, jestli se u Notebook ACER Aspire 7720G nějak vypíná obrazovka? Mám ho ani ne týden a od včera po zapnutí zůstává obrazovka černá. Je slyšet, že program pracuje, např skype se přihlašuje a zprávy naskakují...Tak mne napadlo, jestli není někde něco omylem zmáčknuto :-)
Dík za odpověď, nejsem žádný machr přes pc.
Láďa
Profil *
Ahoj, mám nový notebook Acer Aspire 7730ZG 323G32Mn, můžete mi někdo poradit, jestli je tento notebook dobrý a výkonný? Moc se v tom nevyznám. Notebook jsem dostal jako dárek, jinak bych si Acer nikdy nepořídil, chtěl jsem si koupit HP nebo DELL. Nb mám zatím 2.den. Nejsem přeborník přes PC a notebooky, protože tento je můj první v životě. V nb je předinstalovaný Windows Vista - ale vůbec nevím, zda to je jen zkušební verze, protože CD jsem k tomu žádné nedostal. A vespodu notebooku je nalepen štítek s produktovým klíčem - vůbec tomu nerozumím, proč CD nemám, když je na PC nálepka o legálnosti. Ale možná tomu rozumím špatně. Stejně tak u Microsoft Office Home and Student 2007 - zde je jen předinstalovaná zkušební verze, která jde spustit snad tak 25x - a při každém otevření Wordu to po mně chce produktový klíč. Je mi jasné, že zde si asi to CD s programem musím ještě přikoupit - ale jak je to u té Visty? Nb byl koupen přes Datart v kamenném obchodě - a co jsem dostal, byla 2 obyčejná Cd v obalu s logem Datartu - a na nich nápis Recovery nebo něco takového - momentálně to nemám u sebe. Omlouvám se, že se ptám třeba na kraviny, ale opravdu nejsem zkušený uživatel notebooků. Děkuju za odpověď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0