Autor Zpráva
Šmajdalf
Profil *
Nazdárek, narazil jsem na web, který tvrdí, že čte myšlenky. Opravdu to "čte" myšlenky. Samozřejmě, že tomu nevěřím, ale docela bych byl rád, kdyby mi někdo objasnil jak tento program funguje.

Kdo tu vypracuje svou hypotézu? :-D

A mimochodem, co si myslíte o tomhle? :-)
kletely
Profil
Šmajdalf
K tomu prvému by som povedal že to funguje na PHP funkci array_rand() alebo len rand(). To že sa náhodne trafia je 1/89 šanca.
vertigo4
Profil
kletely
PHP?
mimochodem: já to zkoušel 10x za sebou a vždy to vyšlo správně...
Lexter
Profil
Ale je to zajímavé, postupoval jsem podle návodu a vždy mi vyšel správný výsledek. Pak jsem si jen namátkou vybral číslo z tabulky a nikdy se to nesešlo.
Měsíček
Profil
Starý známý trik :)

Matematicky vždy výjde násobek devíti a v tabulce se vždy u násobku devíti objeví stejný znak .. takže můžete zkontrolovat, že u 9,18,27, .. bude stejná značka .. ty značky se celkově pořád mění, ale u násobků devíti i v té změněné podobě jsou stejné :) docela mě to bavila než jsem na to přišel.
Měsíček
Profil
Viděl jsem něco podobného s magickou koulí bylo to uděláno, ale o trochu lépe .. bylo to tuším v Javě.
kletely
Profil
vertigo4
No ja som to skúšal asi 5-krát a nič.
PHP?
Hups tak je to JavaScript a nie rand ale cyklus.
Šmajdalf
Profil *
Všimněte si, že tabulka se znakama se neustále mění.... na tom něco asi bude :)
vertigo4
Profil
jaj, jsem si nevšim, že se pokaždý změní ty znaky aby to nebylo tak nápadný... :-)
yFang
Profil
Je to tak jak říká Měsíček, všiměnte si, že na úhlopříčce z levého dolního do pravého horního rohu jsou vždy stejné znaky, které jsou pak hádaným znakem.
Miloš
Profil
Nihil novum sub silurem (nic nového pod sumcem), před týdnem na pc-helpu http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=45&t=27707

S číslíčkama umí podvádět každý trouba, ale poctivý on-line karetní trik znáte? http://viditelne.prase.cz/mysl2.htm
Šmajdalf
Profil *
Jenže ty karty jsou v html.... jak to teda pracuje? :-o
Miloš
Profil
Šmajdalf
jak to teda pracuje?
;-D
Měsíček
Profil
Jednoduše tak, že tam jsou karty úplně jiné ;)
Miloš
Profil
Měsíček
To to musíš hnedka vykecat? Bůůů.
Šmajdalf
Profil *
Hele máš recht, ale je to vychcany.... proto je ten obrázek tak malej, aby se nešlo všimnout toho symbolu :-)
Měsíček
Profil
"To to musíš hnedka vykecat? Bůůů."

Ona to byla pravda :o) já to jen tak plácl a myslel si, že mě někdo sjede, že to je jinak a já to tipl správně :).

"Hele máš recht, ale je to vychcany.... proto je ten obrázek tak malej, aby se nešlo všimnout toho symbolu :-)"

10 vteřin je dost na to, aby si to člověk zapamatoval do detailu.
janix
Profil *
zajímavej trik, ale netrvalo moc dlouho a přišel jsem na to. Prostě takovým odčítáním dostaneme jen několik možných výsledků a ty mají vžydcky stejný znak. holt 89-9-8=72 stejně jako 88-8-8=72 atd....
imploder
Profil
Taky jsem zkoušel 88 a nic. Zkoušel jsem i jinačí čísla a nefunguje to :/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0