Autor Zpráva
F*CK WD
Profil *
Ahoj,

mam problém se svým externím pevným diskem (WD Passport).

Připojím ho do USB, standartně se rozběhne jako vždy, systém zahlásí připojení nového zařízení, vše proběhne v pořádku, až na to že data ani komplet disk (jako jednotka) nejsou v 'Tento Počítač' ani např. ve správě disků apod. vidět.

Zjednodušeně řečeno se mi vedle ikonky C: nezobrazuje ikonka D: jako se mi dříve normálně zobrazovala.

Mohl by mi někdo poradit nějaký soft, který by dokázal tuto jednotku detekovat a buď jí vrátit normální funkčnost nebo jí mít dostupnou do té doby, než-li z ní zálohuji data? Popřípadě jak jí mám vůbec zformátovat aby se chovala normálně, když ji vlastně vůbec nevidím?

Děkuji za odpověď.
Manq
F*CK WD
Nehlásí Správce zařízení ve Windows nějakou chybu právě u tohoto zařízení?
Měsíček
Ovladače k tomu nejsou potřeba? (resp. nejspíše je tvůj Windows nemá)
Mike8748
Měsíček
ovladace nejsou treba, pokud nema win98. wd passport funguje na protokolu usb mass storage, to maji win2k a novejsi standartne

F*CK WD
- v spravci zarizeni se koukni jestli se pripoji jako usb zarizeni
- dioda na passportu sviti/blika ?
- mas to pripojeny primo na usb nebo pres hub?
- jaky zmeny si udelal od posledni funkcnosti?
F*CK WD
Profil *
Mike8748
- ve správci zařízení je připojený jako velkokapacitní pamětové zařízení usb
- diado na passportu svítí - nebliká
- mam to připojený přímo k usb - jako vždy, nefunguje na 3 různých PC
- žádné změny, vždy takto fungoval bez problémů, nyní se jako vždy klasicky zahlásí, ale není dostupný v tomto počítači jako jednotka

Prosím napiš nejaké rady, jsem z toho docela nešťastný...
sasik
Profil *
- v programu Správa počítače stskněte podsložku Úložiště, pak Správa disků. Poté zkuste USB disk zformátovat a pak přidat nový svazek. Pojmnujte ho a určete mu písmenko třeba G:. dejte OK a mělo by to být v pohodě.
sasik
Profil *
- kdyby byl problém, tak mi napis na sas@line.cz
Mike8748
sasik
1) proc vytahujes pres 2 mesice stary tema?
2) kdyby sis precet na co se F*CK WD ptal tak by ti doslo ze disk nechces zformatovat, ale chce zachranit data

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: