Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ach jo, Google změnil favicon. Asi půjdu za tu starou zapálit svíčku na hřbitov, taaak se mi líbila a ta nová se mi taaak nelíbí:-( Co vy na to, jak se líbí vám?
Nox
Profil
Taky ne, škaredé, tvar i bevel (či co)
Dranel
Profil
Taktéž ne. Pokud se nemýlím tak předtím bylo velké G, že? To bylo mnohem hezčí.
lordfrikk
Profil
Vsadil bych se, že u mnohým lidí je fakt, že se jim nové logo nelíbí (a že vás je) jenom síla zvyku... Uvidíme, co si o tom budete myslet za 2 roky.
Manq
Profil
Mně se to líbí ;-).
Nox
Profil
lordfrikk
Podle mě je zvyk a obliba něco jiného, to že se mi to nelíbí a zvyknu si na to neznamená, že to budu vnímat jako hezké
oogi
Profil
Myslím, že nová je modernější, ta stará byla sice hezká, ale trochu moc konzervativní. Nemyslím si, že by nová byla horší, jen je třeba si na to zvyknout.
Měsíček
Profil
Taky nejsem moc nadšen .., ale asi to bude chtít zvyk.
jxj
Profil *
Mně se líbí :D
Timy
Profil
Nox
„Podle mě je zvyk a obliba něco jiného, to že se mi to nelíbí a zvyknu si na to neznamená, že to budu vnímat jako hezké“
Tak to si vážně nemyslím :-). Drtivá většina nových designů je hodnocena ze začátku negativně a nemyslím si, že by celý internet stál za starou bačkoru ;-).

Mně se ta ikonka po těch pár dnech už docela zalíbila, akorát je na prd, že je průhledná a v modrém oušku Opery skoro není vidět.
jxj
Profil *
http://www.zive.cz/Bleskovky/Vime-proc-Google-zmenil-ikonu-v-adresnim- radku/sc-4-a-142131/default.aspx
Morasino
Profil
Já vám nevím, ale mně je to jedno, že gůgl změnil favicon, vy děláte, jak kdyby se blížil konec světa.
Bubák
Profil
akorát je na prd, že je průhledná a v modrém oušku Opery skoro není vidět.
Na téměř černém oušku (nový výchozí styl Opery 9.5) je to ještě horší.
vertigo4
Profil
Morasino
souhlas

Řešíte to, jak kdyby se škaredou faviconou nešlo vyhledávat... ;-) Ani nevím, jakou měl před tím; tohle je asi ta poslední věc, která mě na webu zaujme...
Timy
Profil
vertigo4
Morasino
My neděláme, jako by se blížil konec světa. My se bavíme o nové faviconě Googlu.

Ale opravdu nechápu, proč nemá třeba bílý podklad.
Morasino
Profil
My neděláme, jako by se blížil konec světa. My se bavíme o nové faviconě Googlu.
Popravdě, nechápu blázny co zajímá favicony, je to k ničemu. :-D
Str4wberry
Profil
Favicona je poměrně užitečná, Morasino. Představ si, že máš otevřeno mnoho panelů, potom je právě ona „ikona k ničemu“ stěžejní pro orientaci, viz ikonu Googlu, jež je poměrně špatně vidět v novém výchozím vzhledu Opery:

Morasino
Profil
Str4wberry
Stačí si stánhout script, co vám změní zpátky starej favicon googlu. Teď nevim, kde jsme to našel.
Měsíček
Profil
"Stačí si stánhout script, co vám změní zpátky starej favicon googlu. Teď nevim, kde jsme to našel."

Opravdu? Tak jestli ho máš můžeš poslat ..
Timy
Profil
To by nemusel být problém, stačí (snad) skriptem přepsat adresu u <link rel="shortcut icon" href="favicon.ico" />. Respektive to tam přidat, Google tam ten tag nemá vůbec. Akorát nevím, kde vzít tu starou ikonku :-).
Morasino
Profil
Timy
Kurnik, spletl jsem se je to jen plugin pro FF, ostatní prohlížeče nevim.
souki
Profil
Někdo hlavně psal,ž e ted nejdou podle favicon jeho služby rozlišit. Což je velké mínus
Jan Tvrdík
Profil
http://www.bringbacktheoldgooglefavicon.com/ :)
Jan Tvrdík
Profil
Skript na vrácení původní favicony:
http://userscripts.org/scripts/review/27548
Timy
Profil
Já na Opeře používám toto:

var html=document.getElementsByTagName("html")[0];
var url=document.location + "";
if(url.indexOf("google.com/") > 0)
{
	var icon = document.createElement('link');
	var head = document.getElementsByTagName('head')[0];
	icon.setAttribute('type', 'image/x-icon');
	icon.setAttribute('rel', 'shortcut icon');
	icon.setAttribute('href', 'http://bordel.havrlant.net/google.ico');
	head.appendChild(icon);
}
Str4wberry
Profil
Morasino, mně nová ikona nevadí — je to z velké části jen o zvyku. A v Opeře by mělo jít nastavit vlastní ikonu mnohem „čistším“ způsobem, ale než takhle činit ve třech Operách, které používám, to si raději zvyknu.
Timy
Profil
Str4wberry
Jakým? Jiný způsob neznám a tohle byla práce na pět minut :-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0