Autor Zpráva
zuza
Profil
Prosím o radu, informaci nebo odkaz: zajímá mě, na čem záleží doba, za kterou se zobrazí změny dat v prohlížeči ukládané přes FTP na web. U mě je většinou nejrychlejší Opera, tam je změna dá se říct hned. IE se počítá tak na půlhodinu a Mozilla, tam je to obvykle jedna hrůza.
Víte někdo čím to je, případně co se dá udělat pro to, aby se změny ukládaly rychleji? On je to celkem malicherný problém, ale mě spíš zajímá, čím to je? Hostingem?
Díky.
Akacko
Profil
zuza
Možná se to ukládá do cache a stačí refresh, nebo zakázat cache. Vyplývá to z toho, že v každém prohlížeči je to jinak.
zuza
Profil
Akacko
Díky, a jak zakázat cash?
Akacko
Profil
zuza
Třeba pomocí meta tagů.
zuza
Profil
Akacko
Díky, jdu na to.
Bubák
Profil
Kešovací návod pro autory webu a webmastery
www.jakpsatweb.cz/clanky/caching-tutorial-czech-translation.html
Petyk
Profil
taky bych zakazal cash a vsechno by bylo bud zadarmo a nebo by se to platilo bezhotovostne. ty papirky uz me nebavi. co se tyce problemu, tak tady je rec spise o cache.
Nox
Profil
Zakazovat cache na webu mi přijde jako nesmysl - stačí dát refresh, nastavit kratší interval kontroly v prohlížeči nebo něco... zakázání je podle mě pro návštěvníky dost nepříjemná věc
Akacko
Profil
Petyk
taky bych zakazal cash a vsechno by bylo bud zadarmo a nebo by se to platilo bezhotovostne. ty papirky uz me nebavi. co se tyce problemu, tak tady je rec spise o cache.
Díky za upozornění. Opraveno.
zuza
Profil
Bubák
díky, doteď jsem netušila, že něco takového exist. To nastudovat bude asi na delší dobu... Sice teď vůbec nevím, jestli ten cash použiju, ale to se uvidí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0