Autor Zpráva
zero0x
Profil
Zdravim,

so SVN robim prvykrat, koli praci.

Ide o to, ze som urobil to co odo mna chceli, a aj som to commitol. Ale iba po jendom subore, co asi nie je spravne.

Spravne by to trebalo commitnut naraz, vsak? Vsetky subory ktore som upravil.

A teraz je problem. Upravil som aj niektore konfiguracne subory a tie nechcem commitnut. Tak mi nezostavalo nic ine ako to urobit po jendom.

Takze otazka: Ako treba z commitu vynechat niektore subory? Oni sa mi ked dam svn status vypisuju ako M, ale ja chcem aby sa vobec nevypisovlai. Aby ich ignoroval.
Railbot
Profil
Nevim pres jaky software SVNku pouzivas, ale vzdy kdyz chces neco komitnout, tak to musis oznacit. Bud muzes po celych slozkach nebo jednotlive. Zkratka kdekoli (pruzkumnik., TC, Salamander...) staci oznacit soubory, ktere chces komitnout a v souborovem menu (pravy klik) vybrat prislusnou akci. Snad jsem to nevysvetlil moc krecovite.
zero0x
Profil
no ja to robim cez terminal

napisem svn commit a nazov suboru

mne islo o to aby som mohol commitnut vsetky zmeny okrem konfigurakov

mam apps/, config/, web/ a ine priecinky a chcem vsetky okrem config

ale teraz mi doslo ze ja mozem vlastne commitnut cely priecinok naraz, vsak? tak commitnem tie priecinky kde som robil zmeny, a priecinky s konfigurakmi vynecham.. to znie celkom fajn.. skusim
Railbot
Profil
zero0x
Pokud pres terminal, tak jednotlive nebo zase po slozkach, to se nic nemeni. Konfiguracni soubory je potreba mit teda jinde.
Kajman_
Profil *
Zkuste se mrknout na svn ignore - tím si můžete nadefinovat masky souborů, které chcete vynechat.
zero0x
Profil
Kajman_ vdaka za tip, to znie dobre skusim to :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0