Autor Zpráva
Klára Hášová
Profil
Dobrý den,
prosím o radu , koupili jsme kartovou videokameru Panasonic HDC-SD5 , rozlišení AVCHD a bohužel nám nejde ani zkopírovat video do PC. k propojení s PC jsem použila přiložený USB kabel, jiný vstup kamera asi ani nemá. Nainstalovali jsme přiložený HD Writer, pomocí kterého by mělo jít přetáhnout video z SD karty do PC.Po připojení kamery ji počítač rozezná a nabídne přehrární videa právě v uvedeném programu i jiných. Když si Writer otevřu a chci zkopírovat video , nastane problém. Program je rozdělený na 2 části, jedna je "kamerová", SD kartu program normálně načetl a zobrazily se mi jednotlivé scény z videa. druhá část je "počítačová", tam si mám určit, kam chci video zkopírovat.
Zkoušela jsem tam různý možnosti, novou složku, obrázky, nějakou stávající složku na Céčku , ale po zadání žádné z nich mi tlačítko Copy to PC nešlo stisknout. Bohužel jsme si neověřili předem, jak výkonný musí být náš PC ke zpracování videa AVCHD. Může být i tady kámen úrazu? už jsem zoufalá, nikde jsem nenašla odpověď. Ještě popíšu náš počítač, který máme asi 4 roky.
Win XP Profesional
Procesor : Intel Celeron D320, 2400 MHz
Paměť : 768 MB
61% volného místa na C
grafická karta: ATI Radeon 9250
moc díky za vaše názory a rady.

taky jsem si začala myslet, jestli to nemůže být procesorem, v návodu k programu HD Writer jsou uvedeny tyto požadavky na PC
Osobní počítač kompatibilní s IBM® PC/AT s procesorem Intel® Pentium® III 1.0 GHz nebo vyšším (včetně
kompatibilních procesorů) (Pro využití funkce přehrávání SD/DVD a ukládání ve formátu MPEG2 se doporučuje Procesor Intel® CoreTM 2 Duo 1.86 GHz nebo rychlejší, případně Intel® Pentium® D 3.0 GHz nebo rychlejší.)
Nox
Profil
Myslim že v konfiguraci PC problém nebude, pokud se provádí nějaký převod tak slabší procesor by ho tak maximálně zpomalil,
ale neznemožnil by ho...rozhodně by podle mě program nedeaktivoval tlačítko

61% volného místa na C
61% z kolika? Možná na disku není dostatek místa

Bohužel nějaké okamžité řešení nepodám, nemám s tímto zkušenosti, vycházím z obecných znalostí,
pokud zde nikdo odpověď nedá, zkuste pohledat po googlu, podívat se na stránky výrobce - určitě
tam bude aspoň jedna z možností - často kladené dotazy (FAQ), kontakt, fórum; případně zkusit
ještě nějaké jiné fórum, třeba o něco techničtěji nebo obecněji zaměřené (toto se týká především tvorby webů,
dle názvu)
Klára Hášová
Profil
Děkuju, my asi budeme muset "zrenovovat" stávající PC, dospěla jsem k závěru, že nám to prostě šlapat nebude.
Nox
Profil
Klára Hášová
Pokud je jediný problém neaktivní tlačítko pro kopírování, tak jsi sem téměř jistý, že to s výkonem pc nemá co dočinění
Klára Hášová
Profil
to asi nemá, ale podle parametrů našeho PC stejně nesplňuje požadavky na zpracování AVCHD, jak jsem se dopídila
Alphard
Profil
Dobrý den, nevím, jestli to pomůže, ale na živě dnes vyšel článek o podobné kameře HDC-SD9, konkrétně http://avmania.zive.cz/Titulni-strana/HD-kamera-Panasonic-HDC-SD9-3-vi deo/sc-21-sr-1-a-1038/default.aspx. Nemyslím, že v článku samotném bude odpověd, ale možná někdo poradí v diskusi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0