Autor Zpráva
tomas657
Profil
Dobrý deň, nevedel som, kde mám dať túto otázku, tak som to dal sem...

Mám takýto problém: Na webe katalog-webu.wz.cz som v jeho začiatkoch mal pridávanie webov riešené cez formulár, ktorý odosielal výsledky formuláru na email a weby som potom pridával ručne. Teraz však to mám celé riešené cez databázu, údaje z formuláru sa ukladajú do databázy.

Problém je v tom, že mi na email chodia emaily s webmi na pridatie (ako predtým, keď som mal formulár odosielaný na email). Teraz však žiaden formulár na pridávanie webov vedúci na emailovú adresu na webe nemám.

Predpokladám, že si niekto dal na svoj web formulár na pridávanie webov do katalogu a z návštevníci jeho stránky pridávajú cez ten formulár weby do môjho katalogu (avšak chodí to na email, takže vlastne nepridávajú...). Nejedná sa o žiadne spamy, sú to normálne slovenské a české weby, nie spamové emaily z "spamovacích adries".

Čo si o tom myslíte?

Ďakujem.
Zerog
Profil
Jestli ten mail mas nekde uverejneny, neni problem napsat script kterej ti posila maily.

Zkus vycist nejaky info o odesilateli z hlavicky mailu.

Ale jestli ti ten mail chodi stejne strukturovany jako predtim,
tim myslim treba:

Web: nejaky web
neco o vas: neco o nem
...

tak to teoreticky nikdo nemuze vedet, takze to spis vypada ze ten puvodni script co TI posilal z formulaze maily ti zustal na webu a nekdo jen okopiroval a spravne na nej nasmeroval formular.
tomas657
Profil
Ale jestli ti ten mail chodi stejne strukturovany jako predtim,
tim myslim treba:

Web: nejaky web
neco o vas: neco o nem
...

tak to teoreticky nikdo nemuze vedet, takze to spis vypada ze ten puvodni script co TI posilal z formulaze maily ti zustal na webu a nekdo jen okopiroval a spravne na nej nasmeroval formular.



Ano, vyzera to presne tak...
Zerog
Profil
Tak to musis mit nekde na tvem webu script (soubor) co ti to posila. Rekneme treba mail.php nekdo pak udela formular a nasmeruje ho na:

http://katalog-webu.wz.cz/mail.php

a tobe pride mail.

Jina moznost me nenapada.
tomas657
Profil
Tak to musis mit nekde na tvem webu script (soubor) co ti to posila.

Bolo to riešené cez nejaký mailovací server, nie cez vlastný script, myslím, že mailform.cz, takže ja žiadny script na serveri nemám, ani stránku s formulárom, takže fakt neviem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0