Autor Zpráva
grimword
Profil
Ahojte :),
mám dotaz na lidi zabívající se návrhem stránek. Jaká je vaše průměrná požadovaná částka za grafický návrh webu (+- úprava při předložení hotové práce)? Konkrétně pouze první - úvodní strany při jasně zadaných požadavcích? Prozatím mě to zajímá pouze orientačně, ale k porovnání cena/kvalita by nebyla špatná nějaká reference. Díky =]
Lexter
Profil
Tak záleží na rozsahu a asi na dalších deseti faktorech. I když já jsem placen od hodiny.
grimword
Profil
Placen od hodiny je dost nekonkretní, nezajímá mě konečná cena, pouze rozmezí, které mohu očekávat a kvalita provedení.
Lexter
Profil
Tak za kvalitní návrh od někoho, kdo o sobě ví, že je dobrý stojí hodně. Tak 4000 (ay to je levné) a výše.
Railbot
Profil
grimword
Běžné je i 10 - 18, každý dle svých kvalit a zkušeností.
stn001
Profil
Ja si berem cca 4-5000Kč a nemyslím, že som až tak zlý... :-) Niekedy chcem aj viac, všetko záleží od okolností :-P
will
Profil *
Ja myslim ze kvalitni navrh od cloveka ktery se tvorbou grafickych navrhu zivi by nemel stat pod zminenych 4000kc. Ja osobne jsem delal navrhy 2000-4000 a zivim se tim (konkretne nejenom grafikou ale i kodovanim) nicmene s novym webem ktery pripravuju pritvrdim protoze se to moc neoplati snazit se udelat kvalitni navrh za 2000 kc... ale myslim ze se najdou lidi kteri za tuhle cenu udelaji i hodne kvalitni navrh vyjimky jsou vzdycky no:)

stn001
link odkazuje na luzbetak.cz nemas nahodou domenu .com ? ;-) a reference mas pekne :-)

ale jak zminil Railbot 10 - 18 tisic taky celkem bezne, mozna nekdo rekne ze je to hodne ale ja si myslim ze ne.... ostatne pro nektere lidi je hodne i 500kc :))
designme.sk
Profil *
Fakt je (ako pise will), ze cloveku, ktory sa zivy web designom a vecami s tym suvisiacimi sa neoplati robit navrh homepage za menej ako 4000,-. U mna je to spodna hranica pri ozaj jednoduchych weboch a asi by som mal tiez prehodnotit cennik :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0