Autor Zpráva
kukii_
Profil
zdravim!

nedávno jsem na netu našel program SUPER, který se mi zdá jako poměrně podařený freeware pro převod videa. bohužel se také zdá, že i přes nové aktualizace postrádá dokumentaci ( alespoň má verze ) a ani fóra nebo veřejné diskuze jsem nenašel.

1) mohl by mě prosím někdo odkázat na dodatečné informace a fóra ( pokud jsou ), komu super není cizí?
2) jaké máte zkušenosti se super?
3) nevíte někdo o presetech nebo screenech nastavení pro určité výstupy? ( třeba i jen ve formě prostého screenu )

dále bych měl i 2 konkrétní a urgentní ( toto pondělí bych měl znát odpověd ) otázky. mohl by mi někdo znalý poradit nastavení SUPER anebo i jiný free program ( + nastavení ) pro 2 výstupy? video je formátu wmv ( phs3 for win ) a v rozlišení 1023x768 s adio složkou.
- prvním je soubor přehrávaný na počítači ( win ), kde je předpoklad žádných aktualizovaných ( od reinstallu win ) kodeků nebo sprasených kodeků. potřebuji tedy formát, který by se dal označit za standart.
- druhý je formát, který po vypálení na dvd disk bude možný přehrát na televizi ( tedy v dvd přehrávači ) a to kterýkoliv ( divx nemají, mpeg2 mi nefungoval, nebo jsem jej špatně nastavil ).

děkuji za odpověď ( jsem z toho už zoufalý )
panhuhu
Profil
Našel jsem ti od minule jednoduchej manualek,třeba ti pomůže. http://forum.videohelp.com/images/guides/p1608146/basicsuperguide.pdf
Bubák
Profil
Pokud ti stačí jako výstup DVD, můžeš zkusit DVD Flick (licence GNU GPL). Kodeky má svoje.
DVD Flick umí:
- vytvořit soubory k vypálení, můžeš přehrát v PC, nebo vypálit
- vytvořit ISO obraz disku, můžeš "vložit" do virtuální mechaniky, nebo vypálit
- vypálit DVD (nezkoušel jsem), pálil jsem v NERO ze souborů, nebo z obrazu
kukii_
Profil
děkuji.
během zítřka to vyzkouším a napíši více.
momentálně mě palí oči, bolí hlava, tuhne za krkem, apod..
zítra písnu a ještě jednou děkuji
kukii_
Profil
tady jsem našel forum pro super : http://www.erightsoft.com/Supforum.html
jo je na něj odkaz hned z první stránky ;], ale předtím tam určitě nebyl :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0