Autor Zpráva
-
Profil *
Dobrý den všem, potřeboval bych poradit ohledně paypal (zkouším to tady, protože na všech českých stránkách ohledně paypalu jaksi nedostávám odpověď). Možná s tím má tady někdo zkušenosti. Pomocí paypalu si nechávám přeposílat peníze, průběžně mi na paypal došlo více jak 22.500 Kč a paypal po mě chce:

- Valid photo ID
* Passport
* Driver's License
* National Identity Card

- Proof of address
* Utility Bill

Otázka:
- Mám jim poslat celou okopírovanou občanku? nebo jen fotku? nebo můžu něco zatmavit?
- Co znamená přesně Utility Bill ?

Kdyby se opravdu někdo našel, kdo s tím má zkušenosti, díky moc předem

BTW: V životě jsem nezažil horší podporu než na paypalu. Na jasně položenou otázku odpovídají stylem, že zkopírují nic neříkající návod a pošlou vám ho. Když jim napíšete, že ta odpověď je nedostačující, už se nikdo neozve :-( Za ty vyskoký poplatky je to dost velkej trapas
Mike8748
zkusenosti s tim nemam, ale...

Valid photo ID = platnej doklad totoznosti s fotkou, fotka samotna jim bude nanic

Proof of addressutility bill = dukaz o platne adrese, ucet za sluzby, tedy ucet za elektriku, plyn, vodu, najem,...
-
Profil *
díky
-
Profil *
Request Entity Too Large
The requested resource
/cz/cgi-bin/webscr
does not allow request data with POST requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.

Uploadování dokumentů (do 50 kb) s chybou a nikdo neodpovídá ... Paypal = zřejmě slušnej oddíl :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: