Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím,
stalo se mi to už po několikáte, (nejen u mého současného hostera i u seznamu), když pošlu někam mail vím že odesílatel 100% exituje, zpětně dostanu mail

This is the Postfix program at host afbe.anafra.net. I'm sorry to have to inform you that your message could not be be delivered to one or more recipients. It's attached below. For further assistance, please send mail to <postmaster> If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message.

Přeložil jsem si to google translatorem
"Jedná se o Postfix program v hostitelské afbe.anafra.net. Je mi líto, že Vám oznámit, že vaše zpráva nemohla být nutné doručit do jednoho nebo více příjemců. To je připojen níže. Pro další pomoc, prosím, zašlete poštou na adresu <postmaster> Pokud tak učiníte, prosím uveďte toto chybové hlášení. Můžete smazat svůj vlastní text z přiloženého vrátil zprávu."

Jako odesílatel (robot) se uvedl "MAILER-DAEMON@afbe.anafra.net"
nevite jak problem vyresit?
Mike8748
Profil
tenhle text neni zas tak dulezitej
jde o to co nasleduje, tedy presny popis chybu, konkretne odpoved ze serveru
zkontroluj jestli adresa uvedena v chybe je ta sama, na kterou si to odesilal
(tohle se mi parkrat stalo kdyz mel nekdo ve schrance presmerovani na mobil na neexistujici adresu)
Ghosting
Profil
Ne nei to ta sama adresa, je jina.
Pod touto adresou je jeste:
he Postfix program <klatovy@denik.cz>: host ironport.vlp.cz[89.235.29.200] said: 550 #5.1.0 Address rejected klatovy@denik.cz (in reply to RCPT TO command)
Reporting-MTA: dns; afbe.anafra.net X-Postfix-Queue-ID: 76AC94BE35 X-Postfix-Sender: rfc822; tomas.smetka@ocnivady.cz Arrival-Date: Tue, 15 Jul 2008 21:02:54 +0200 (CEST) Final-Recipient: rfc822; klatovy@denik.cz Action: failed Status: 5.0.0 Diagnostic-Code: X-Postfix; host ironport.vlp.cz[89.235.29.200] said: 550 #5.1.0 Address rejected klatovy@denik.cz (in reply to RCPT TO command)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0