Autor Zpráva
.htaccess
Profil *
Ako sa da spravit domena nieco.server.com? Pozeral som a Yuhu pisal ze "... skratku d.jpw.cz spravim az kdyz se dostanu k .htaccess" teda to bude asi pomocou .htaccess. A este by som sa chcel spytat ci sa za to plati ked si to vyrobim. Dakujem
Matty
.htaccess
mod_rewrite
Dobrý článek: http://mike.webzdarma.cz/mod_rewrite-a-hezke-url/
ci sa za to plati ked si to vyrobim
Co myslíš?
Akacko
.htaccess
nebo se muze jednat o subdomenu
.htaccess
Profil *
no ci sa plati ked si vytvorim nieco.server.com. Za domenu server.com platim ale ci budem aj za tu domenu "nieco" platit
Railbot
.htaccess
Ne.
Matty
.htaccess
To mělo znamenat jako "Co si o tom myslíš ty".
Samozřejmě, že se za to neplatí (přes soubor .htaccess), ale čas od času se najde nějaký hosting, který za vytvoření subdomény přes jejich rozhraní chce platit.
grimword
ja mam subdomeny u hostingu resene tak, ze kdyz se pripojim na FTP, tak tam mam dve slozky "html" a "subdomeny" - do "html" se vkladaji soubory, ktere chci vlozit na domenu a ve slozce "subdomeny" jednoduse vytvorim slozku, treba "diskuse", a data ktere do ni vlozim najdu na diskuse.domena.cz - resit to pres htacces mi prijde jako hloupe - zalezi na domluve s hostingem
Railbot
Tak asi nejjednodušší je mít v rootu ftp složku třeba www (doména) a jakákoli další vytvořená složka na této úrovni se rovná subdoméně. Zatím jsem naštěstí narazil jen na toto prosté řešení, žádné komplikace.
.htaccess
Profil *
a moze sa stat ze vytvorit error page 404 mi ide ale nejde mi vytvorit subdomena?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0