Autor Zpráva
Robin_CG
Profil
Zdravim,
jsem tu poprve a je mozne, ze jste podobny problem jiz resili - pokud ano, predem se omlouvam.

Delam na online monitoringu dostupnosti web aplikaci a mam problem s tim, ze po nejake dobe refreshovani pomoci Javascriptu: window.location = 'name.html' ... se namisto obsahu stranky zacne nacitat bila prazdna stranka. Ta se nenacte ani do minuty. Zvlastni je, ze u nekterych webaplikaci se tento problem vyskytuje (u mensiny), u jinych ne. Vetsina jede na celkem novem Apache 2.2.6 a aktualnim z vetve 1.3 a vetsinou PHP 5*. U jedne aplikace na Tomcatu 5.5 mi to dela take.

Kdyz jsem se koukal do Apache/Tomcat logu, tak vsechny moje requesty v nich byly dvoustovkove, OK. V dobe, kdy se mi zacala nacitat white blank page, se do access i error logu nic nezalogovalo.

Myslel jsem si, ze to ma co docineni s KeepAlive / MaxKeepAliveRequests, ovsem kdyz jsem ho zkousel davat na off, 0, 100 ci 300 v pripade MaxKeepAliveRequests, aplikace se chovala stejne.

Proste po delsi dobe (hodina, nekdy dve...) se namisto stranky webaplikace zacne nacitat prazdna stranka bez vysledku.

Nevite nekdo v cem by mohl byt problem? Nejaka skareda direktiva?

Moc diky za jakoukoli pomoc.
Robin_CG
Profil
Chlapi, tak moc diky za pomoc! :-0

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0