Autor Zpráva
Predamphotoshopy
Profil *
Prodam novy zabaleny adobe photoshop cs3 software pro windows(nikdy nepouzity)made in usa.

Objevte nové dimenze digitálního zpracování grafiky

Se softwarem Photoshop CS3 získáte vše, co je obsaženo v aplikaci Adobe® Photoshop® CS3 a ještěe mnohem víc. Umožní vám upravovat trojrozměrný a pohyblivý obsah a provádět analýzy obrázků.

Systemove pozadavky

Procesor Intel® Pentium® 4, Intel Centrino®, Intel Xeon® nebo Intel Core™ Duo (nebo kompatibilní) Microsoft® Windows® XP se Service Pack 2 nebo Windows Vista™ Home Premium, Business, Ultimate nebo Enterprise (certifikováno pro 32bitové verze) 512 MB RAM 64 MB video RAM 1 GB volného místa na pevném disku (běehem instalace je potřreba více volného místa) Monitor s rozlišením 1 024 x 768 s 16bitovou grafickou kartou Jednotka DVD-ROM Multimediální funkce vyžadují software QuickTime 7 Internetové nebo telefonické přripojení pro aktivaci produktu Adobe Stock Photos** a ostatní služby vyžadují širokopásmové internetové přripojení .

Bezna prodejni cena na ceskem trhu tohoto software 21.000 kc.
U nás už od 5600Kč.

Nevahejte a usetrite. Postovne zdarma z USA pres usps. platba pres paypal (po dohode aj inak).

Neleknete se nakupovat z USA, mam spousta zakazniku kupcu,kteri mne hodne dekovali.na pozadani mohu zaslat e mail zakaznika z ceska.dekuji
Je tro legálna registrovaná verzia krabicová
Predamphotoshopy
Profil *
mam ich momentálne 20 ks ak máte záujem nechajte tu svoj mail alebo skype..
Predamphotoshopy
Profil *
a prosim nekomentovať ak nemáte záujem...
Afrod
Profil
ICQ: 214600773 měl bych zájem ale chci bližší info
m
Profil *
fakturu vies vystavit? lebo bez faktury to nie je vela platne..
nightfish
Profil
téma se jmenuje "Práce a zakázky", ne "Prodej software" - mmm
Afrod
Profil
fakturu vystavit nemuže žije v americe.
Nox
Profil
Mám takovou očividnou otázku (ikdyž nevim jestli budeš chtít odpovědět), ale z jakého důvodu prodáváš nový soft za 1/4 cenu?

Ale nejsem jen rýpal - ale vzhledem ke podstatě topicu se chce člověk trochu ujistit.

K prvnímu dotazu ještě jeden - e-mailem si myslel adresu nebo text zprávy? Případně jiná forma kontaktu by neškodila - prostě rád bych sit o ověřil co nejosobnější
formou

Potom - účet paypal už nemám, zrušili mi ho pro neaktivitu:) navíc jsem s ním nikdy nic nedělal, tak nevím jestli bych transakci zvládl, pokud by byla jiná možnost, byl bych raději, ale to je spíš asi na pozdější domluvu

Pokud nechceš zde, můžeš mi odpověď (a rád bych byl i za kontakt na tebe) zaslat na ICQ 284-300-432 (Nox) nebo jp.nox@centrum.cz
Lexter
Profil
Můžu se zeptat jaké je přesně znění licence této verze? Jen mě to zajímá, zájem o produkt nemám.
Railbot
Profil
Nejspíš je to kradený (nejpravděpodobnější) nebo je to kupované po velkém množství a díky slevě se to dostane dolu s tím, že na téhle ceně ještě něco vydělá, ale to se mi nezdá.
Lexter
Profil
Railbot
Aby to nebyla studentská verze :D. S pořádným přicálováním.
Predamphotoshopy
Profil *
ja ten obchod sprostredkuvavam ale zistil som ze ta ktora to predava sa iba chvali ze to kupuje ved na paypale nik nema 7000kč :-? ...a este mi pisala ze sa s vami nejde s*at ked mate tolko otazok a poziadavok ak chcete poslem screen ..kontakt nanu

skype: FunForYou
mail: iqczech@gmail.com

lock!!
Honza_
Profil
Myslím že ta nízká cena bude především že v americe to mají levnější.
nightfish
Profil
Honza_
nejlevnější za 455 USD, což je pořád nějakých 6800 Kč (oproti inzerovaným "od 5600 Kč")
Predamphotoshopy
Profil *
to bol omyl ona to predava za 6800 a najmenej ale to fakt ju musi nieco prinutit aby dala cenu 5600 mne to dala za taku cenu preto ze jej zozeniem zopar ludi
Railbot
Profil
Taková verze PS bude legální asi jako hodinky z pod kabátu na Václaváku.
Predamphotoshopy
Profil *
Railbot
je to z new yorku tam to stoji 6800 a ona to odvaza na CZ
Gekon
Profil
Railbot
Stejně to tu za chvíli zamknu, ale jen tak pro zajímavost; co je nelegální na hodinkách, které koupíš z pod kabátu na Václaváku?
Timy
Profil
Predamphotoshopy
No já bych se prostě zeptal zcela jednoduše: Jakou mám jistotu/záruku, že když si to objednám, že mi skutečně přijde originální Photoshop, stejný, jako kdybych si ho koupil přímo u nějakého prodejce?
joe
Profil
Pokud vysvětlíš nějak to, co napsal Timy, klidně bych si i jeden zakoupil.
Railbot
Profil
Gekon
Jejich původ. Pochází zcela určitě z trestné činnosti.
Predamphotoshopy
Profil *
Timy
jednemu to už prišlo a 2. si to kupil tak sa ho spýtam potom a uvidím...ale neviem asi žiadnu
Mynus
Profil
no vyzera to pekne, tiez by som si jeden mozno kupil, ale tak ako Timy, nemam istotu ..
Predamphotoshopy
Profil *
ja by som si tiež kúpil ale tiež nemám istotu :-( ..
Joker
Profil
Gekon
Sice kus od Václaváku, ale zažil jsem: "Kamo, kamo, nechceš dygytalní foťák?"
Tohle vypadá jako něco dost podobného.

Predamphotoshopy
a este mi pisala ze sa s vami nejde s*at ked mate tolko otazok
Čímž by byla asi vyřešena moje chuť od takového člověka cokoliv koupit.

Predamphotoshopy
Prodam novy zabaleny adobe photoshop cs3 software pro windows(nikdy nepouzity)made in usa.
...
Nevahejte a usetrite. Postovne zdarma z USA pres usps. platba pres paypal (po dohode aj inak).
Neleknete se nakupovat z USA, mam spousta zakazniku kupcu,kteri mne hodne dekovali.na pozadani mohu zaslat e mail zakaznika z ceska.dekuji

->
ja by som si tiež kúpil ale tiež nemám istotu :-( ..
Tak tohle je fakt dobrý :-D

Co to celé smáznout s odkazem na zákaz warezu? :-)
Predamphotoshopy
Profil *
Joker
ja jej iba po dohode vybavujem obchody bo nema icq
Joker
Profil
Predamphotoshopy
Nojo, ale nejdřív tomu udělat takovou reklamu jako že je to úplně v pohodě a netřeba se bát a následně přiznat, že se sám bojíte, že to je warez?
:-)
Predamphotoshopy
Profil *
Joker
aky warez?..ja sa nebojim legálne je to na 100% ja sa bojím toho že mi to nepríde..
nightfish
Profil
ja sa nebojim legálne je to na 100%
a už jsme zase u těch záruk, které jsou veškeré žádné...
mmm - navrhuji lock a nebo rovnou smazat (minimálně přesunout k ledu)
Dero
Profil
aky warez?..ja sa nebojim legálne je to na 100% ja sa bojím toho že mi to nepríde..

Ještě lepší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0