Autor Zpráva
cert
Profil
Potrebuji zrusit timeout na apache 1.3.29, uz jsem prenastavil co se dalo v php.ini a httpd.conf, stale to dela ten timeout, pri odesilani zpravy s 3MB souborem jako priloha, kde to zrusim ??
Dekuji cert.
Leo
Profil
Jaky timeout? Leo
cert
Profil
cas odpojeni po 30 sekundach pri odesilani emailu s prilohou zkousim na svuj email poslat prilohu ale pusti mi max 1,8MB a potrebuji alespon 4MB jako je to na seznamu kde je treba i 13MB a me to hlasi ze je prekroceno 30 sekund.
Co stim??
thingwath
Profil
Není to časový limit PHP skriptu? Ten by se měl nastavovat v php.ini.
cert
Profil
No tam jsem to zkousel dokonce jsem dal i nesmyslne cislo jako 9000 ale porad to hazi 30 sekund i dokonce jsem dal off php.ini prekopal cisla nic tak uz opravdu nevim co stim .
cert
Profil
je to tato chyba Maximum execution time of 30 seconds exceeded in line 267 tady celi skript konci.
thingwath
Profil
No, a apache jsi restartoval?
cert
Profil
jo zkousel jsem i restartovat PC a nic fakt uz nevim co stim , jo a bezi mi to ve windows xp to sem zapomel dodat.
cert
Profil
Profesional XP.
cert
Profil
tak uz jsem to nasel chybu jsem udelal zde

; Resource Limits ;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

max_execution_time = 30 ; Maximum execution time of each script, in seconds
max_input_time = 60 ; Maximum amount of time each script may spend parsing request data
memory_limit = 8M ; Maximum amount of memory a script may consume (8MB)
jsem to prehledl
diky vsem za pomoc.
DoubleThink
Profil *
Není to spíš omezení

post_max_size
a
upload_max_filesize

?
Leo
Profil
Taky bych rekl, PHP ma standardne limit 2MB na velikost uploadovanych souboru, Leo
cert
Profil
Leo: no uz mi to facha na jakoukoliv velikost bez problemu , opravdu je to tento kousek co jsem sem dal
takze muzu ted posilat velikost jakou zadam ale nechavam to do 10MB myslim ze to bohate staci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0